Září 2011

Vondráčková nabízí spamerům svůj propocený korzet

29. září 2011 v 16:01 | Molly |  CELEBRITY
Tak to je neskutečné. Právě jsme odhalili tajemství úspěchu Lucky Vondrajdy ve všech možných i nemožných diváckých anketách. Držte se!
Patříte mezi fanoušky Lucie Vondráčkové, nebo jste spíš ti, kdo dosud nechápou, jak se může neustále umisťovat na předních místech hitparád a diváckých anket? Ať je to jakkoli, máme pro vás naprosto šokující odhalení, které nehraje těhuli Vondrajdě zrovna do karet. Její fanoušci totiž vyhlašují soutěže, prostřednictvím kterých nepřímo navádí ke spamování.
"Jakmile se do této soutěže přihlásíš, tak získáš svůj unikátní odkaz na klip Labyrint. Tvým úkolem bude rozmístit tento odkaz na co nejvíc míst na internetu, poslat ho tvým známým, kamarádům, aby na odkaz kliklo co nejvíc lidí. Za každého unikátního návštěvníka, který na tvůj odkaz klikne, získáš 1 bod!" píše správce Vondráčkové fanklubu na webu.
A odměna pro nejúspěšnějšího šiřitele tohoto odkazu? Propocený korzet, ve kterém Lucie trsala v několika estrádách, videoklipech i na svých koncertech. Obecně je známo, že takovéto kousky se příliš neperou, jen se dávají do čistíren, a tak je nám více než jasné, jak asi bude kousek ze šatníku zpěvačky zavánět... No fuj!
"Nejšikovnější hráč, který se zapojí do této soutěže, získá PRAVÝ LUCČIN KORZET, ve kterém odtancovala několik svých vystoupení! Lucku jste v tomto korzetu mohli vidět při vystoupení s hitem Vítr, Nech mě jít a také Válka růží," lákají pořadatelé spamování Luciiných klipů.
Vzhledem k tomu, že má zpěvačka jednu z největších fanouškovských základen, se ale jedná o skutečně promyšlený marketingový tah. Cíl je v podstatě jasný, dostat co nejrychleji do povědomí nový film Labyrint, v němž Vondráčková hraje. A samozřejmě s co nejnižšími náklady. Věříme, že za takové promo by některé "celebritky" věnovaly i své spoďáry!

Tak,ale tohle už vážně přehnali.. Já mám Lucku Moc ráda !


Další podvod v Talentu: „Nové objevy" jsou profíci

29. září 2011 v 15:58 | Molly
Druhý ročník talentové soutěže na Primě provázejí podivní účastníci se zázračným pěveckým talentem, kteří se ovšem zpěvem živí jako profíci.
Porota soutěže ČS má talent.
Před nějakou dobou proběhla médii aféra okolo Moniky Stanislavové, soutěžící v Talentu, která se na pódiu div nerozbrečela nervozitou a dušovala se, že zpívá maximálně kamarádkám u kafe. Ukázalo se totiž, že paní Monika je už přes dvacet let profesionální zpěvačkou s mnoha zkušenostmi a čtyřmi vydanými alby, a za svůj výkon v televizní show by si zasloužila spíš cenu za hraní než za zpěv.
Prima se dušuje, že o ničem nevěděla, paní Stanislavová nikomu nic neřekla a všichni si opravdu mysleli, že ji v necelých šedesáti objevili a že k dojáku à la Susan Boyle už jen chybí, aby vypadala trochu víc jako chlap.
Paní Monika očividně nebyla prvním ani posledním profesionálním zpěvákem, který na pódiu před porotou dělá neskutečně nadaného amatéra. Včera jsme měli možnost vidět další pokus zpěváka Jaroslava Parčiho o průlom do šoubyznysu. Ten to tentokrát zkusil interpretací písně, jejíž originální text vyměnil za text dětských říkanek. Je to sice vykradený nápad z britské talentové show, ale kdo stojí o originalitu.
Parči už byl v semifinále SuperStar a dokonce i v minulém ročníku Talentu, ale porota zřejmě trpí amnézií a Prima doufá, že diváci také. Parčiho největším dosavadním úspěchem byla role v pornu a vzhledem k jeho patnácti neúspěšným pokusům proslavit se se zpěvem by mu prospělo, kdyby zůstal u toho.
Poslední rádoby nezkušenou amatérkou, která byla samozřejmě podle Lucie Bílé "naprosto neuvěřitelná a nejlepší zpěvačka v celé sluneční soustavě" a kterou by Slávik spolu s dalšími zhruba padesáti účastníky poslal okamžitě do Vegas, byla Eva Burešová. Ta sice již nějaký pátek zpívá v muzikálu Baron Prášil, ale tvářila se, že mikrofon drží poprvé v ruce a divadelní pódium viděla maximálně na fotkách.
Porota byla dojatá, publikum na pokyn režie aplaudovalo vestoje, divák u televize si liboval, že takové emoce od dob konce turecké telenovely neviděl, a příště se můžeme těšit na to, až před porotu nastoupí Karel Gott v paruce s tvrzením, že si občas broukne doma ve sprše a celý život dělá elektrikáře.

Z Agátina syna už je pořádný macek. Máme fotky!!!

29. září 2011 v 15:58 | Molly |  CELEBRITY
To bylo řečí, že je Kryšpín Dopita malý, protože chlastala a kouřila. A najednou se Kryšpín vyloupává a je z něj pořádný macík.
Říká se, že není šprochu, na kterém by nebylo pravdy trochu. Ať už to u Agáty Hanychové a jejím nezdravém životním stylu v těhotenství bylo jakkoli, není to tak úplně pravda. Po skončeném šestinedělí, tedy měsíc a něco po porodu, je z jejího syna Kryšpína pořádný kus chlapa. A to se všichni děsili jeho nízké porodní váhy. Malý Dopita měl totiž jen dvě a půl kila...
"Kryšpínek roste každým dnem více do krásy a já pomalu zjišťuji, že si ho nikdo neodveze a že je doopravdy můj," svěřila se skvěle vypadající Agáta, které mateřství skutečně prospívá.
Navzdory tomu, že nedávno tvrdila, že si za jeho fotografie bude muset kdekdo připlatit, už s ním vyráží na akce a zjevně je na něj hrdá, jako by byla každá máma.
"Už chápu, proč je ta mateřská... protože skloubit dítě a práci je opravdu těžké a obzvlášť, když kojíte. Ale je to fakt peklo a hodně zvažuji, jestli ta práce je pro mě tak důležitá. Jenže s rodičovským příspěvkem, který je 7600 Kč, se to ani jinak dělat nedá...," dodává.
Soudě podle toho, jak krásné a čisté miminko ale malý Kryšpín je, se ani ona, ani ten prcek o budoucnost bát nemusí. Tento katalogový pár půjde z kšeftu do kšeftu, o tom žádná!

Brožová si konečně našla životního partnera!

29. září 2011 v 15:57 | Molly |  CELEBRITY
Stále krásná herečka Kateřina Brožová měla v životě na chlapy prý smůlu, ale teď to vypadá, že konečně našla někoho, kdo ji neopustí.
Kateřina Brožová ve společnosti, partner zůstal zřejmě doma v kotci.
V poslední době se roztrhl pytel s celebritami, které si zřizují jediné pravé a správné a oficiální a nejopravdovější stránky na Facebooku.
Patří mezi ně i Kateřina Brožová, která až donedávna svým smutným výrazem postřelené laně vyzývala všechny s kontem o šesti a více nulách, aby ji přiběhli okouzlit svou vybouleninou na kalhotách, čímž samozřejmě myslíme naditou peněženku v kapse.
Svobodných milionářů je ale v Česku ještě míň než vlasů na hlavě Michala Davida. Brožová se proto zařídila jinak. Na svém profilu na Facebooku se svěřila, že si pořídila křečka, protože nemohla narazit na pořádného chlapa.
Je veliká ostuda, že jedna z nejkrásnějších českých hereček, jak se sama Brožová ve svém profilu tituluje, si za životního partnera musela zvolit drobného hlodavce. Jak je na tom takový křeček s výchovou dětí nebo domácími pracemi bohužel nevíme, do takto intimní části soukromí Kateřina zřejmě pouští jen své nejbližší.
Tak snad křeček neprovede nějakou sviňárnu a neobskočí potulnou krysu u popelnic, nebo nedejbože neokouše koberec.

Michal David si střihne roličku ve slovenském seriálu!

28. září 2011 v 12:38 | Polly |  CELEBRITY
Michal David (51) se hodlá udělat díru do světa svými hereckými výkony! Zpěvák a skladatel totiž přijal nabídku na roli ve slovenském televizním sitcomu Zita na krku!

Michal David (51), který tvrdí, že má po matce komediální sklony, se vždycky držel svého kopyta a radši se moc nepokoušel prosadit jako herec. Ačkoliv stále dostává nabídky, aby si zahrál ve svých vlastních muzikálech, odmítá je, neboť si je vědom toho, že jeho herecké schopnosti jsou prý mizerné.
Oblíbený zpěvák si však nedávno střihl roli v televizní reklamě na zmrzlinu jménem Míša, a tak to vypadá, že si to přece jenom se svou hereckou kariérou rozmyslel. I když kdo ví - třeba bude mít ve slovenském sitcomu jen malé cameo. Čímž určitě nic nezkazí ...
Michal David "nefušuje" do filmu či televizní tvorby poprvé (a zřejmě ani naposledy). Jeho hlas, resp. hudbu jsme mohli slyšet ve filmech Láska z pasáže, Diskopříběh I-II a dokonce i v americkém hororu Hostel. Skladatel si navíc zahrál sám sebe v krátkém snímku Byl jsem mladistvým intelektuálem, kde prokázal, že si ze sebe umí udělat legraci.

Polly ♥

Krásná Badinková z Ulice poprvé ukázala šestnáctiměsíční dceru: Ta je ale roztomilá, koukněte

28. září 2011 v 12:28 | Polly |  CELEBRITY

Herečka Michaela Badinková (32) po porodu poprvé ukázala svoji šestnáctiměsíční dceru Evelínu. Roztomilou blondýnku má herečka se svým dlouholetým partnerem, hercem Janem Teplým.

Holčička jakoby mamince z oka vypadla. "Hodně lidí to říká, ale myslím, že Evelínka je mix nás obou. Půl na půl, je to spravedlivé," řekla Super.cz herečka.
Mateřství si velmi užívá a také přiznala, že stále dceru kojí. "Je to nádherné. Té práce předtím bylo hodně, bylo to pro mě takové osvobození a velká změna. Jsem fakt štastná," říká.
"Je pravda, že stále kojím. Jsem jen zvědavá, jak to teď půjde dál. Vracím se do práce. Evelínka už samozejmě všechno jí, ale já to beru tak, že z mlíčka má vitamíny," vysvětluje Michaela.

Badinková se v říjnu vrací do seriálu Ulice. Herectví se nevěnovala víc jak rok. "Klidně bych ještě byla doma. Kdyby to bylo na mé ženské intuici, byla bych matka a hotovo," řekla Badinková na opening párty nového dětského obchodu v nákupním centru v pražských Letňanech.
"Po tom roce jsem se ale rozhodla, že už je potřeba trošku začít pracovat, zapojit mozek, aby nelenivěl a samozřejmě finance. Ty jsou také důležité. Vracím se do Ulice a do některých divadelních představení," dodala půvabná herečka.


Polly ♥

To je pohled: Svůdná Rihanna pobíhala jen v rudých bikinách irským polem

27. září 2011 v 19:16 | Molly |  CELEBRITY
Rihanna Fenty
Zpěvačka Rihanna (23) byla nedávno spatřena v Irsku během natáčení videoklipu k písni We Found Love, která dosáhla třetího místa v US iTunes chart. A jak se zdá, i právě vytvářené video bude silným konkurentem videí ostatních interpretů.
RiRi se kvůli natáčení proměnila ve smyslnou krásku oblečenou jen do červených bikin, džín a kovbojské košile. Rodačce z Barbadosu zřejmě vůbec nevadilo nevlídné irské počasí a spoře oděná pobíhala zlatavým polem.
Diskotékový singl We Found Love, který produkoval zpěvák a producent Calvin Harris, se objeví na zpěvaččině chystané podzimní desce s pořadovým číslem šest. Rihanna se s Harrisem představí 7. prosince v Praze, kam zavítají v rámci Loud Tour. ■

Angelina Jolie chtěla nechat dcerám propíchnout uši. Shiloh (5) se roplakala a utekla

27. září 2011 v 19:15 | Molly |  CELEBRITY
Šestiletá dcera Brada Pitta (47) a Angeliny Jolie (36) Zahara (6) má náušnice. Angelina se rozhodla, že dírky v ušních lalůčcích nechá Zahaře a o rok mladší Shiloh udělat právě v Londýně, kde celá rodina pobývá už několik měsíců kvůli tátovi Bradovi. Ten totiž v Anglii a Skotsku natáčí film World War Z. Shiloh se dlouhodobě strojí jako kluk a na poslední chvíli odmítla i náušnice.

Ze salonu utekla ve chvíli, kdy Zahara podstupovala zákrok a z bolesti se rozplakala. "Nejstarší z dívek si vybrala krásné osmnáctikarátové náušnice. Ale ta nastřelovací pistole pro ni byla příliš bolestivá a začala řvát a ronit slzy. Křičela, že to bolí, jako by jí cvakli sešívačkou. A její mladší sestra si to okamžitě rozmyslela a odmítla náušnice. Všichni ale odcházeli s úsměvem. Angelina jim oběma koupila malý dárek," píše The Sun. ■


Nicole Richie tráví dovolenou s touhle exmilenkou Lindsay Lohan Samanthou Ronson

27. září 2011 v 19:13 | Molly |  CELEBRITY
Mexické město a oblíbené letní letovisko celebrit Cabo San Lucas v těchto dnech hostí zajímavou návštěvu. Na společnou dovolenou si tam totiž zajely tři známé ženy a kamarádky. Herečka a módní návrhářka Nicole Richie (30), bývalá přítelkyně Lindsay Lohan textařka a dýdžejka Samantha Ronson (34) a herečka Juliette Lewis (38). Dámy si tam užívají horkého počasí a koupání v oceánu i v bazénu u hotelu.

Nicole, jejímž adoptivním otcem je zpěvák Lionel Richie, v Mexiku s přáteli oslavila také její třicátiny, které měla 21. září. Doma pro ni ještě předtím přichystal oslavu její manžel Joel Madden, s nímž má Richie tříletou dcerku Harlow a dvouletého syna Sparrowa.
Samantha Ronson, která v letech 2008 a 2009 chodila se známou průšvihářkou Lindsay Lohan (25), si také na chvíli dala pauzu ve skládání písní a stání u mixážního pultu a vyrazila do Mexika. Ačkoli by se zdálo, že čtyřiatřicetiletá Ronson bude již vyzrálejší, než Lindsay, před několika týdny byla zadržena policií při řízení pod vlivem alkoholu.
Ale zpět k oslavenkyni Nicole Richie. Ta na sebe nejdříve upozornila reality show The Simple Life, kde si s Paris Hilton (30) vyzkoušela, jak pracují lidé v zemědělství. Dcery bohatých rodičů, kterým nikdy nic nechybělo, se tak najednou staraly o dobytek a musely dělat i "špinavou práci" jako kydání hnoje. Později se o ní psalo převážně kvůli její vyhublé postavě, spekulovalo se u ní i o poruše příjmu potravy. V mládí navíc byla údajně také drogově závislá.
Richie se však dala dohromady a dnes je úspěšnou mladou ženou a matkou. Po porodu se jí navíc podařilo trochu přibrat a dnes se místo propadlého hrudníku může chlubit ženskými tvary. ■


Konečně našla toho pravého? Lindsay Lohan se vedla ruku v ruce s pohledným návrhářem

27. září 2011 v 19:12 | Molly |  CELEBRITY
Lindsay Lohan a Philipp Plein.
Rebelka Lindsay Lohan (25) se stala tváří nejnovější módní kolekce uznávaného německého návrháře Philippa Pleina, který ji přede všemi novináři neustále vychvaluje a vyzdvihuje její krásu a talent. Nedávno byli spatřeni, jak se spokojeně prochází Milánem. Že bychom tu měli nový milenecký pár?
Herečka a úspěšný návrhář se spolu na nákupech v italském městě velice bavili. Je možné, že by Lindsay, která se netajila ani se vztahem s dýdžejkou Samanthou Ronson, konečně potkala toho pravého?
Plein by byl jistě velmi dobrou partií. Vystudoval práva, ale svět kanceláří a právních spisů ho nebavil. Proto se rozhodl vydat se na kreativnější a zábavnější cestu. V roce 1998 založil ve svém rodném městě vlastní návrhářskou společnost Philipp Plein Company. Zpočátku navrhoval jen drobné předměty pro své okolí, ale v roce 2004 začal i s módou a později i se šperky. ■

Anna Geislerová bude hrát po boku detektiva Schimanského!

26. září 2011 v 18:40 | Polly |  CELEBRITY
Anna Geislerová (35) a Götz George (73) si společně zahrají v německém filmu! Česká herečka a slavný představitel policisty Schimanského ze stejnojmenného seriálu se sejdou před kamerami v novém detektivním snímku.
Anna Geislerová (33), která v tomto roce zazářila v jedné z hlavní rolí ve filmu Nevinnost, dostala po delší době zahraniční nabídku. Tentokrát půjde o natáčení v Berlíně a má jít o detektivní trilogii ze šedesátých let. Důležité však je, že jejím partnerem na plátně bude slavný německý herec Götz George (73), který se i u nás proslavil krimiseriálem Schimanski.

Herečka sice svou roli bagatelizuje a tvrdí, že není nijak výrazná, ale do Berlína se prý těší i proto, že je to už dlouho, co jsem tady naposledy točila. Koncem devadesátých let si totiž zahrála hlavní roli v německém filmu England!
Anna Geislerová se brzy objeví ve dvou seriálech - na stanice HBO v seriálu Terapie a v České televizi v trilogii Jiřího Stracha Zlatá brána. V příštím roce ji pak uvidíme v novém filmu Bohdana Slámy Čtyři slunce.

Polly ♥


Ondřej Brousek se oženil s dcerou prvního českého kosmonauta!

26. září 2011 v 18:34 | Polly |  CELEBRITY
Bývalý manžel Adély Gondíkové do toho včera znovu praštil! Hudebník a herec Ondřej Brousek (30) si v neděli po poledni vzal svou přítelkyni, herečkou Alenou Remkovou (31), jejímž otcem je první československý kosmonaut Vladimír Remek (63).

Ondřej Brousek (30), který se podruhé oženil po třech letech známosti, má z prvního manželství s herečkou Adélou Gondíkovou (38) sedmiletou dceru Nelu. Svou první ženu, která byla o osm let starší, před pár lety opustil právě kvůli své nové milence. Novomanželé čekají své první společné dítě, a tak svatba byla jen prvním krokem k dokonalému štěstí.
Svatby se zúčastnilo jen pár nejbližších rodinných příslušníků, ale přišli pochopitelně oba nejstarší příslušníci rodu Brousků - herci Otakar "Ťulda" Brousek mladší a jeho otec Otakar Brousek starší. Nevěstu vedl k oltáři její otec - první český, resp. československý kosmonaut Vladimír Remek, který je v současnosti europoslancem za KSČM.
Obřad a následný oběd se konal v restauraci Nebozízek na pražském Petříně. Večírek pro přátele pak proběhl v restauraci U kalicha herce Tomáše Töpfera, v jehož Divadle na Fidlovačce jsou oba novomanželé v angažmá.

Polly ♥

....Tak tady máte vysvětlení,,,, A taky pomalu rozlučkové psaní.....♥

26. září 2011 v 17:17 | Molly |  Naše Povídání.. :)
Dneska to bude trošku delší.. :D :) Táákže... Včera jsem nabyla na blogu.. Musela jsem se učit do školy.. A tak proto jsem tady nebyla.. Řeknete si.. Však psala o tom,že přijela.. Jo přijela jsem,ale taky jsem na všechno zapoměla.. A proto jsem si všechno opakovala a opakovala a... A tak už bylo hodně hodin.. Takže jem to už nestíhala.. To by bylo asi to vysvětlení..
Pokračujeme dál.. ! Tohle to bude delší.. Budou tady různé obrázky a písničky.. :) Alespoň uvidíte co se mi líbí za styl.. Tošku blíž mě poznáte..! Někteří si ze mě dělají srandu,že poslouchám Českou hudbu.. Proč ne..? Jaký je váš styl?? A nebojte EVA A VAŠEK URČITĚ NE..! :D Ještě tohle by chybělo.. :D Ale Co třeba Tomáš Klus? :) Však je docela fajn :)Mě osobně se jeho písničky líbí.. :) Tak.. A to by bylo pro dnešek vše.. Tak se tady mějte :) Vaše upřímná Molly

Me singing The Lazy Song - By Bruno Mars

26. září 2011 v 16:51 | Molly |  Me Singing
Čautéé.. =D Včera sem přidala Polly novou rubriku Me Singing.. Tohle co jsem chci přidat tak tohle už stojí za poslech..! Mě se to moc líbí.. =o) Tak co.. Jste připraveni? Já ANO! Co bych k tomu ještě dodala.. Tak.. No ani nevím.. =D Tak se pohodlně usaďte a poslechněte si tuhle píšničku.. :) Vaše Molly...
PS: Pak sem něco napíšu proč jsem včera nebyla na blogu..!

Zkušená matka Britney Spears radí těhotné Beyoncé, jak se chovat v mateřství

26. září 2011 v 16:41 | Molly |  CELEBRITY
Americká popová hvězda Britney Spears (29) nabízí své mateřské rady těhotné zpěvačce Beyoncé (30), která čeká svého prvního potomka s rapperem Jay - Z.

"Když se na něco těšíte, nemusíte myslet na svou energii. Je to přirozené a pochází to z adrenalinu. Je důležité, že se nedívám na těhotenství jako na nějakou nemoc. Nejsem nemocná. Jsem pořád stejná," nechala se slyšet bývalá členka dívčí pěvecké skupiny Destiny´s Child.
Britney kolegyni radí, aby si těhotenství a narození dítěte co nejvíce užívala, a aby se s potomkem snažila trávit co nejvíce času. ■


Nezadaná Jennifer Lopez v červených minišatech ukázala perfektní zadeček

26. září 2011 v 16:40 | Molly |  CELEBRITY
Zpěvačka Jennifer Lopez (42) byla jen jednou z hvězd, které vystoupily na hudebním festivalu iHeartRadio, ale hispánská kráska nechala svým výkonem všechny ostatní ve stínu. Její svůdné pohyby rozvášnily početné publikum.

Jennifer vystoupila na finálním festivalovém dnu, který se konal MGM Grand Garden Areně v Las Vegas, v sexy rudých minišatech a zazpívala hity jako například Papi, Get Right, On The Floor nebo Jenny From The Block.
Lopez předvedla dokonalé vystoupení plné energických tanců, bezchybného zpěvu, a jako třešničku na dortu mohli přítomní spatřit její perfektní pozadí. I po rozchodu s manželem Marcem Anthonym je zpěvačka stále v bezvadné fyzické i psychické kondici. ■


Jitka Čvančarová je jako Agáta Hanychová. Chce jít 14 dní po porodu do práce

26. září 2011 v 16:38 | Molly |  CELEBRITY
Jitka Čvančarová (33) šokuje. Hned, jak porodí svého vytouženého potomka, míří zpět do práce. A nepočká ani na konec šestinedělí! To už je model jako u rebelky Agáty Hanychové (26). "Všichni se tomu diví, ale Jitka mi to skutečně slíbila," řekl Super.cz producent muzikálu Bídníci František Janeček (66), kam má herečka nastoupit.

Janeček byl jedním z hostů sobotní Jitčiny svatby, kam dorazil se svojí dcerou Emily a partnerkou Terezou Mátlovou. Ta bude v muzikálu Jitčinou kolegyní, protože ji majitelé licence schválili pro roli Cosetty.
"Jednání s Londýnem bylo komplikované, schválili málokoho. Ale právě Jitkou Čvančarovou byli nadšení. Okamžitě ji doporučili do role Fantine," svěřil Janeček, který věří tomu, že Jitka skutečně nastoupí už na premiéru na začátku března.
"Dala mi své slovo a nemám důvod věřit tomu, že by ho nechtěla dodržet. Řekla, že únoru porodí a v březnu už bude zpívat. Známe se dlouho, byl jsem u jejích začátků. Je to šikovná a hezká holka," rozplýval se producent. ■


Překrásná Peštová se chlubila dcerou: Tahle devítiletá zrzečka už šlape módní molo

26. září 2011 v 16:37 | Molly |  CELEBRITY
Devítiletá dcera topmodelky Daniely Peštové (40) a hudebníka Paľa Habery Elle jde v maminčiných stopách. V neděli už podruhé šlapala módní molo. A to pořádně dlouhé. Po 250 metrech se na předposlední přehlídce Prague Fashion Weekendu procházela s maminčinou grácií.

Přitom podle Daniely módě obvykle holčička moc nedá. "Není žádná fintilka. Ale kdyby se chtěla stát modelkou, nebránila bych jí. Jen bych jí řekla, ať si uvědomí, že jde jen o módu a ta není nejdůležitější na světě," řekla Super.cz Daniela.
Zatímco Ella po přehlídce už musela zůstat doma, protože vstává do školy, Peštová s manželem a synem Yannickem s jeho přítelkyní ještě vyrazili na závěrečnou párty Prague Fashion Weekendu. Tam proběhla i poslední módní show vítězné mladé návrhářky Viktorie Vittori. A rodinka, která byla celý den v jednom kole, se tam také konečně navečeřela luxusních dobrůtek. ■


Hvězda filmů pro děti Vanessa Hudgens si vzala šaty s proklatě hlubokým výstřihem

26. září 2011 v 16:34 | Molly |  CELEBRITY
Dvaadvacetiletá americká herečka a zpěvačka Vanessa Hudgens se proslavila především hlavní rolí v úspěšném třídílném snímku pro mladé Muzikál ze střední. Avšak doby, kdy se Vanessa objevovala převážně v projektech společnosti Walta Disneyho, jsou pryč. Mladá herečka chce dnes ukázat, že už dávno není malá holka a podle toho se také obléká. Na premiéru nového vystoupení světoznámého cirkusu Cirque du Soleil v Kalifornii si tak vzala pořádně odvážný model.

Hudgens zvolila růžovo-černé dlouhé šaty volného střihu, vysoké černé lodičky a velkou černou kabelku. Šaty ale měly jeden velice výrazný akcent, a to výstřih hluboký téměř až k pupíku. Herečka na svůj dekolt navíc ještě více upozornila řetízkem s kulatým přívěskem.
Vanessa, která má po rodině neuvěřitelně kosmopolitní původ (má irsko-indiánsko-filipínsko-čínsko-latinské kořeny) začala hrát již v osmi letech a od té doby se její herecká kariéra nezastavila. Již v tomto věku má za sebou několik celovečerních filmů, seriálů a nespočet televizních pořadů.
Přestože v Muzikálu ze střední v roli Gabrielly oslnila s dlouhými havraními vlasy, kvůli své poslední roli ve filmu Gimme Shelter se musela ostříhat nakrátko. Ve snímku si Vanessa zahrála mnohem vážnější roli, než na které je zvyklá. Představovala mladou dívku vyhozenou na ulici drogově závislou matkou a přinucenou provozovat prostituci..... Určitě se podívejte na CČ jsou tam fotky.. Podle mě to Nessa docela přehnala.. Vaše Molly ♥ ....:)...


Kostry na pochodu: Machálková dohání ve vychrtlosti Gondíkovou. Leono, už nehubni!

26. září 2011 v 16:32 | Molly |  CELEBRITY
Moderátorka Adéla Gondíková (38) trochu nabrala a už nepřipomíná chodící kostru potaženou kůži. Na setkání představitelek hlavních rolí z muzikálu na ledě Popelka už ji v hubenosti předběhla Leona Machálková (44). Adéla vedle ní vypadala málem buclatě.

Leona hodně sportuje, denně nevynechá cviky na břicho, jezdí na kole, běhá a plave. Do toho začala ještě bruslit. "V roli královny v Popelce musíme umět aspoň základy, a já poslední roky jezdila spíš na inlinech než na bruslích na ledě," vysvětlovala. K tomu si hodně hlídá stravu. "Štíhlost máme v rodině, kdybyste viděli tátu, pochopíte," tvrdí zpěvačka.
V ansámblu Popelky už jí konkuruje v hubenosti jenom Sabina Laurinová. Ta extrémně zhubla po narození druhé dcery Maji, která ji nenechala vyspat a tak byla naprosto vyčerpaná. Od té doby se jí přibrat nepodařilo. ■