Chodúrovu kariéru teď řídí Gottův manažer

8. září 2011 v 17:49 | Molly |  CELEBRITY
Martin Chodúr vyměnil svůj slovenský management za rodný český a ujal se ho člověk z týmu hvězdného Karla Gotta.
Ještě nedávno to vypadalo, že Martin Chodúr chystá vyměnit své české občanství za to slovenské. Našel si tam byt, milenku, vystupuje tam a dokonce i management měl odtamtud. Jenomže manažera Mateje Drličku, který stál za jeho úspěchy od konce SuperStar, prý vyměnil za Zdeňka Koháka, což je manažer výtvarných aktivit Karla Gotta.
"Není to hudební manažer, což mě trochu znepokojuje, ale je to sympaťák," svěřil se v rozhovoru pro slovenský Čas Chodúrův exmanažer.
Za výměnou vedení Martinova týmu stojí podle všeho i jeho o šestnáct let starší milenka Ivona Selníková. Má na zpěváka vliv ve všech sférách jeho života i kariéry a zlí jazykové hovoří o tom, že tato změna byla její prací.
"Udržovat spolupráci na dálku nebylo možné. Martin se s Ivonou přesunul do Ostravy, a tak jsme se dohodli, že by bylo vhodnější, aby si našel někoho tam," řekl Drlička s tím, že rozhodně nešlo o nějaký spor.
"S Martinem se ani pohádat nejde," říká se smíchem ten, který kromě Chodúra vzal pod svá křídla i vítězku Talentmanie Patricii Janečkovou.
Matej Drlička
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 vestec vestec | Web | 12. ledna 2012 v 18:08 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama