Dara Rolins se znemožnila ve slovenské televizi

15. září 2011 v 15:58 | Molly |  CELEBRITY
Zpěvačka utekla na Slovensko, protože jí u nás zase ubližovali. Netušila ale, že ji tam také nebudou šetřit, a tak má na triku pěkný trapas.
Víte, jak se mohlo stát, že byla Dara Rolins v soutěži SuperStar tak populární? Vysvětlení je jednoduché! Měla po boku kamarádku a hlavně bystrou a inteligentní Martu Jandovou, takže prostoru pro projevení vlastního IQ neměla zas tolik. Nějak se to schovalo a Dara poutala pozornost především vizáží, jak to ostatně dělá vždycky. Když se ale objevila v premiérovém díle páté řady slovenské Let`s Dance coby porotkyně, pochybovali o správnosti volby úplně všichni.
Dara jakožto jediná žena v porotě nenadchla, nudila, její komentáře se setkávaly s nepochopením a k tomu všemu si ještě s moderátorkou Adelou Banášovou vjely do vlasů. Příčinou bylo Dařino nízké hodnocení výkonu Sisy Sklovské. Té dala zpěvačka pouhé dva body, na čemž si Banášová přihřála svou polívčičku.
"To je jasné, žena od ženy nikdy nemůže dostat hodně bodů. Mně navíc něco řekla na tyhle šaty... Asi závidí, nebo co," komentovala v zákulisí Adela, která dělá totéž, co u nás měla na starost Tereza Kostková. Tedy hovoří se soutěžícími páry bezprostředně po jejich odtančení a hodnocení.
Pakliže se Dara nezklidní a nesmíří se nějak s porotou i moderátory, čeká ji velmi krušný čtvrt rok tam, kam si odjela odpočinout od všetečných vyšetřovatelů loňské dopravní nehody. Ti případ opět otevřeli a to byl údajně hlavní důvod, proč Rolins na Slovensko odjela.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 vestec vestec | Web | 12. ledna 2012 v 18:08 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama