Hvězda Talentu Monika Stanislavová vydala už tři alba!

14. září 2011 v 17:34 | Polly |  CELEBRITY
Monika Stanislavová (57) mystifikovala porotu tvrzením, že zpívá jen doma nebo kamarádkám! Účastnice Česko Slovensko má talent působila sice jako "ušlápnutá paní od plotny", ale ve skutečnosti má s vystupováním na veřejnosti zkušenosti, neboť zpívá již od roku 1980 a vydala dokonce tři alba!
Monika Stanislavová (57), která v nedělním sestřihu oslnila nejen porotu, ale i publikum, veřejnost lehce podvedla. Není to sice žádný velký podvod, spíše menší mystifikace, ale i tak to na ni nehází moc dobré světlo. Média ji začala přirovnávat ke skotské zpěvačce Susan Boyle, aniž by si zkontrolovala, zda slovenská zpěvačka náhodou nevystupuje taky profesionálně ... A ejhle - vystupuje!
Monika Stanislavová totiž "profesionálně" zpívá od roku 1980 a v jejím repertoáru jsou dokonce písně v anglickém, francouzském, německém, ale i jiných jazycích. Vystupovala několikrát ve slovenské televizi, a to v pořadech Repete Ivana Krajíčka nebo Kaviareň Slávia. Takže zapomeňte na tvrzení, že udržovaná blondýna pěje jen svým kamarádkám!

Posuďte sami Vaše Polly ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama