Lady Gaga jako jedovatá Pindruše

8. září 2011 v 18:04 | Molly |  CELEBRITY
Minulý týden Lady Gaga přesedlala na módu své ikony Donatelly Versace a zdálo se, že se v oblékání umírnila. To bylo ale jen zdání.

Top a kalhotky z nadcházející podzimní kolekce Louis Vuitton a k tomu tylový klobouk se širokou krempou.

Taky jste milovali pohádku Kdo probudí Pindruše...? Lady Gaga tuhle retro záležitost s bláznivými houbovými strašidly musela vidět.

Jinak se dá jen těžko vysvětlit její bláznivý klobouk, kterým doplnila krajkové šaty od Toma Forda, či černý top od Louise Vuittona.

Kdyby v Hollywoodu točili remake téhle roztomilé pohádky, Gaga by určitě dostala roli Simony Stašové. Druhou Pindruši Světlanu Nálepkovou by asi nahradila Nicki Minaj. Nebo máte jiné nápady?

Lady Gaga


Na konci minulého týdne si to zpěvačka štrádovala ulicemi Manhattanu v topu s bryndáčkem a krajkových kalhotkách od Louise Vuittona. Ty doplnila jak obutím na typické vysoké platformě, tak nepřehlédnutelným tylovým kloboukem se širokou krempou.

Lady Gaga
Maxi klobouk si nechala zpěvačka i během následného vystoupení ve studiu MTV. Jen styling vyměnila za krajkové šaty podzimní kolekce 2011 od Toma Forda. S vintage stylem klobouku korespondoval perlový náhrdelník a zlatá brož. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama