Lady Gaga začíná plešatět!

17. září 2011 v 10:46 | Molly |  CELEBRITY
Zpěvačka Lady Gaga je proslulá svými experimenty s vlasy. Barvy, střihy a přestylované účesy střídá jako na běžícím pásů. Až se člověk diví, že to její vlasy ještě vůbec vydrží. Jenže teď došlo i na ni!
U jedné barvy nezůstane většinou déle, než pár týdnů. A ukázalo se, že si neustálé barvení začalo na jejích vlasech vybírat svou daň. Její dlouhé vlasy jí začaly vypadávat po rovnou po chumáčích.

"Během let vystavila Lady Gaga své vlasy ohromné zátěži. Nalila na ně tolik chemikálií, že to poškodilo kořínky. Teď doufá, že se jí podaří užíváním přípravků proti vypadávání vlasů část toho poškození napravit," řekl člen jejího týmu reportérům listu The Sun.

Lady Gaga
Extravagantní barvy, střídání účesů, střihů i barev několikrát do měsíce, těžké paruky... Vlasy Lady Gaga začaly stávkovat.

Mladá zpěvačka se prý o své kadeře začala obávat během svého úspěšného turné Monster Ball Tour. Člen jejího štábu tvrdí, že prý propadala zoufalství a vzteku pokaždé, když "pročísla hřebenem svůj odbarvený účes a vlasy byly naprosto všude: na hřebeni, na podlaze, na jejích rukách".
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama