Madonna vyvenčila svého mladého kolouška

11. září 2011 v 18:53 | Molly |  CELEBRITY
Snaží se, snaží, padesátnice jedna! Popová legenda chce svému sexy zajíčkovi dokázat, že má pořád elánu jako mladice.
Už je to nějaký ten pátek, co popularita Madonny (53) upadá - vytlačují ji mladší a odvážnější. Popová královna se tedy rozhodla vzít život za jiný konec - bude si alespoň užívat!
Houževnatá blondýna je teď jako utržená ze řetězu - a střídá jednoho chlapa za druhým, a to výhradně v kategorii ,,exotičtí a sexy". Nic nedbá na to, že už jí dávno bylo padesát. Řádí jako mladice! Už před časem zpěvačka šokovala, když začala randit se čtyřiadvacetiletým zajíčkem, brazilským modelem Jezusem Luzem. Právě kvůli věkovému rozdílu jejich vztahu nikdo nedával mnoho šancí, a tak se nikdo ani nedivil, když se tihle dva po čase rozešli.
Zpěvačka si ale před pár měsíci našla zajímavější náhradu - francouzského tanečníka Brahima Zaibata (24). A ačkoli to nedávno vypadalo, že je s jejich vztahem konec, teď jsou zase jako dvě hrdličky!
Vyrážejí na společné vyjížďky na kole a s Brahimem zpěvačka oslavila i své nedávné narozeniny. Že by s tímhle čokoládovým krasavcem skutečně našla lásku na zbytek života?

Madonno... Už ti je 53.. Už jsi dá se říct babička.. Tak laskavě sklidni svůj homón a taky si najdi partnera tvého věku.. Ok ? Vaše tak trošku přísná Molly
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama