Michal David si střihne roličku ve slovenském seriálu!

28. září 2011 v 12:38 | Polly |  CELEBRITY
Michal David (51) se hodlá udělat díru do světa svými hereckými výkony! Zpěvák a skladatel totiž přijal nabídku na roli ve slovenském televizním sitcomu Zita na krku!

Michal David (51), který tvrdí, že má po matce komediální sklony, se vždycky držel svého kopyta a radši se moc nepokoušel prosadit jako herec. Ačkoliv stále dostává nabídky, aby si zahrál ve svých vlastních muzikálech, odmítá je, neboť si je vědom toho, že jeho herecké schopnosti jsou prý mizerné.
Oblíbený zpěvák si však nedávno střihl roli v televizní reklamě na zmrzlinu jménem Míša, a tak to vypadá, že si to přece jenom se svou hereckou kariérou rozmyslel. I když kdo ví - třeba bude mít ve slovenském sitcomu jen malé cameo. Čímž určitě nic nezkazí ...
Michal David "nefušuje" do filmu či televizní tvorby poprvé (a zřejmě ani naposledy). Jeho hlas, resp. hudbu jsme mohli slyšet ve filmech Láska z pasáže, Diskopříběh I-II a dokonce i v americkém hororu Hostel. Skladatel si navíc zahrál sám sebe v krátkém snímku Byl jsem mladistvým intelektuálem, kde prokázal, že si ze sebe umí udělat legraci.

Polly ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama