Miley Cyrus na předávání cen MTV jako stará mladá

8. září 2011 v 18:03 | Molly |  CELEBRITY
Byly i takové dámy, kterým se výběr šatů na udílení hudebních cen MTV příliš nepovedl.
Na předávání cen MTV Video Music Awards se přítomní předstihují v tom, kdo obleče ten nejodvážnější outfit a strhne tak na sebe veškerou pozornost.
Miley Cyrus zvolila opačnou taktiku a místo bláznivin se pokusila zaujmout formálním vzhledem.
Tento pokus ale dal vzniknout tomu, že se náctiletý miláček teenagerů proměnil v paní v letech.
Osmnáctiletá zpěvačka bohužel zvolila šaty od Cavalliho, které jsou určené spíše pro ženu o deset let starší. V kombinaci s usedlým účesem a příliš výraznými šperky tak zestárla o jednu generaci.
Interpretka současného hitu Party in the U.S.A. nebyla ale zdaleka jediná, které se nevydařil výběr šatů. Pohořela třeba taky vokalistka Skylar Gray nebo členka party Pařba v Jersey Deena Cortese.
Skylar Gray
Na koncert v Akropoli by to stačilo. Předvést se v takovémto ohozu inspirovaném punkem na předávání cen, které sledují miliony lidí po celém světě, ale rozhodně nestačí. Vokalistka Skylar Gray má sice úžasný hlas, ale měla by zapracovat na své image.
Deena Cortese
Jedna z postaviček reality show Pařba v Jersey je nejen barevná jako duha, ale svými rozměry obrovský přírodní úkaz na obloze sama doslova připomíná. Všimněte si, že multibarevné nejsou jen šaty, ale i její vlasy. Hrůza!

Miley Cyrus
Róba od Roberta Cavalliho odvážně kombinující zvířecí vzory s rostlinnými je sama o sobě úžasná, ale je určena pro jinou nositelku. Roky osmnáctileté zpěvačce přidává i nevhodně zvolený účes a příliš výrazné šperky Lorraine Schwartz. Škoda
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama