Smutná zpráva: Mr. Bean už se na obrazovky nikdy nevrátí

7. září 2011 v 15:38 | Lilly |  CELEBRITY
Milióny fanoušků potrhlého Mr. Beana jsou v šoku. Rowan Atkinson (56) se totiž se svou nejpopulárnější rolí nadobro loučí.

Britský herec, který popisuje Beana jako "dítě v těle dospělého muže", podle svých slov cítí, že "už si tuto postavu pravděpodobně nikdy nezahraje". Atkinson už si totiž na slavnou roli připadá příliš starý.Nikdy neříkej nikdy, prostě ale cítím, že už na to začínám být příliš starý.

"Měl jsem vždy Mr. Beana rád jako komiksovou postavičku, která příliš nestárne," prohlásil herec."Vždy jsem ho považoval za bytost, která nemá věk a neplatí pro ni čas. Já ale samozřejmě takový nejsem," vysvětlil. "Čím jsem starší, tím méně se na tu roli hodím," dodal.
Postava Mr. Beana se poprvé objevila na obrazovkách v televizním seriálu v roce 1990. Okamžitě si získal obrovskou celosvětovou popularitu. Později se také stal hrdinou několika celovečerních filmů.
Tak Tohle je opravdu velmi smutná zpráva. Zejména pro všechny milovníky tohohle výborného komika. No snad se panu Beanovi bude dařit i nadále, a neztratí tím fanoušky. Tak pane Beane.......... Přejem vše nejlepší do penze :)
Vaše velmi překvapená Lilly ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama