Zlata Adamovská končí v Ordinaci v růžové zahradě!

17. září 2011 v 16:00 | Polly |  CELEBRITY
Hvězda TV Nova Zlata Adamovská (52) bude v České televizi natáčet pokračování seriálu Sanitka! Oblíbená herečka končí jako Běla Valšíková a po 27 letech se vrací k roli Elišky, kterou se kdysi proslavila.

Zlata Adamovská (52) dala před rokem výpověď ve vinohradském divadle, aby měla čas na natáčení v televizi. Herečka však nyní končí po pěti letech natáčení také v seriálu TV Nova Ordinace v růžové zahradě 2 a míří do veřejnoprávní České televize, s kterou bude natáčet pokračování legendárního seriálu Sanitka.


Bývalá manželka Radka Johna a současná "velmi blízká osoba" Petra Štěpánka se Ordinaci věnovala od roku 2006, tedy pět let, a teď zase potřebuje něco nového, co jí vlije energii do žil. Sanitka je prý pro ni v současnosti prioritou. Není divu - díky roli křehké Elišky byla svého času považována za určitý sexsymbol normalizační televize.
Zlata Adamovská předpokládá, že v Sanitce č. 2 úspěšně naváže na svou postavu, i když si je vědoma, že její role nebude zřejmě tak rozsáhlá jako v první sérii z roku 1984. Třeba se těší, že bude dělat další "skrytou" reklamu na nábytek ...

Herečka brala za jeden natáčecí den v Ordinaci okolo 15 tisíc korun a vzhledem k tomu, že šlo o nekonečný seriál, příjem byl zaručen. Sanitka 2 bude mít jen třináct dílů, takže si moc nepolepší. Jenže v tomhle případě jde o prestiž, nikoli o peníze!

Tak se mi zdá že všichni někam odcházejí Pollly ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama