Říjen 2011

Mrkněte: Nosí manželka prince Williama paruku?

31. října 2011 v 17:24 | Molly |  CELEBRITY
Ostře sledovaná členka královské rodiny Kate Middleton (29) není dokonalost sama, jak se předpokládalo. Na levém spánku má obrovskou jizvu.
Kate Middleton vyčesanými vlasy nechtěně ukázala obrovskou jizvu.
Vévodkyně z Cambridge Kate se chopila role členky královské rodiny se ctí. Na své první akci, kterou byla charitativní večeře pro prince z Walesu a kde poprvé vystupovala jako hostitelka, vypadala skutečně jako princezna. Přesněji řečeno jako dokonalá dáma. Ušlechtilé chování, nádherné šaty, vlasy vyčesané nahoru...
Ty vlasy ji ale zradily. Dříve si toho nikdy nikdo nevšiml, ale teď "díky" slavnostnímu účesu nešlo přehlédnout, že má Kate na levém spánku obrovskou jizvu. Několik centimetrů dlouhou.
Škodolibci samozřejmě okamžitě usoudili, že jde o velmi špatně přidělaný příčesek a jak to holka jedna královská nezvládla, ale v tomto případě je to střílení od boku.
Samotná tisková mluvčí mladé vévodkyně potvrdila, že se jedná o jizvu ještě z dětství, kdy Kate musela podstoupit velmi vážnou operaci. Jakou, to už neupřesnila, jedno z vysvětlení ale může být odstranění mateřského znaménka. To by ovšem vzhledem k velikosti jizvy muselo být obrovské.
Kate Middleton i přes toto nechtěné odhalení zvládla své první oficiální sólové vystoupení v Londýně jako vévodkyně z Cambridge na jedničku a svou osobností dle zúčastněných doslova rozzářila celou místnost. Princ William tak může být na svou choť hrdý.

Nahá Lucka Vondráčková se nechala fotit v bazénu

31. října 2011 v 17:21 | Molly |  CELEBRITY
Nuda a čekání na potomka pudí Lucku k velmi netradičním aktivitám. Například k focení vlastních, bazénových aktů...

Lucie a její milovaný kocour Bart. Asi jediná kočka, která se nebojí vody...

Komu se nelení, tomu se nelení. Asi tak nějak teď žije Lucie Vondráčková, očekávajíc potomka. Manžel Tomáš Plekanec ji transportoval do Kanady, kde ji nicnedělání donutilo například k tomu, aby konečně začala fotit. Ovšem nikoli coby fotografka, ale jako objekt.

"Nafotila jsem tu s jednou perfektní ruskou fotografkou hooodně fotek. Tak vám je už velmi rychle pošlu přes oceán do Čech," svěřuje se fandům Vondrajda na webu, který patří mezi nejnavštěvovanější, co se českých zpěváků týče.


Lucie je momentálně v sedmém měsíci a dlouhé dny za oceánem si krátí jako obvykle prací.

"Od 1. 11. by se (pokud se všechno podaří) měly otevřít nové vymakané oficiální stránky:) Vymysleli jsme všechny možné i nemožné ikony a tajemné komnaty, takže budete mít kde surfovat až do Vánoc," práskla svým věrným fandům zpěvačka.
Mimo to také obdržela cenu Českého rozhlasu, chystá nové DVD a pravděpodobně už i nakupuje výbavičku. Lucie prostě není zevlounský typ..

Neuvěřitelné: Dcera Kurta Cobaina se zasnoubila za dvojníka svého otce

30. října 2011 v 16:38 | Polly |  CELEBRITY
Dcera frontmana legendární kapely Nirvana Kurta Cobaina (†27) Frances Bean Cobain (19) se zasnoubila. Jejím vyvoleným je podle deníku The Daily Mail málo známý rockový muzikant Isaiah Silva, který vystupuje se skupinou The Rambles.
Frances, jíž nebyly ani dva roky, když si její slavný otec vzal život, si pro život vybrala muže, který se Cobainovi nápadně podobá v obličeji, ale i účesem a stylem vystupování.
Mladí lidé spolu podle listu chodí už přes rok a nyní tráví nejvíc času v domě za 1,825 miliónu dolarů, který si Frances nedávno pořídila v Los Angeles.
Kurt Cobain, který měl dcerku se svou manželkou Courtney Love (47), se zastřelil 5.dubna 1994.
Kurt Cobain

Polly ♥

Eliška Balzerová znovu šokuje: Podívejte se, jak labužnicky šlukuje marihuanu

30. října 2011 v 12:20 | Polly |  CELEBRITY
Dokážete si představit, že by si charakterní herečka Eliška Balzerová (62) labužnicky vychutnávala marihuanu a před nikým to netajila, prodávala drogy nebo že by měla oplétačky s policií? A přitom je to tak. Alespoň ve filmu Láska je láska, ve kterém hraje nemocnou seniorku Libušku Novou. "Říkám jí Libuška hulička," svěřila se Balzerová, které role marihuanové hvězdy sedne jak ulitá!
"Hraju paní s Alzheimerovou chorobou, která se z nemoci za vydatné pomoci vnuka dostává užíváním marihuany. Peče si z ní koláčky, vaří si čaje, kouří ji," svěřila se nedávno Květům paní Eliška. Tvůrci snímků svou hvězdu chválí. Poctivě se prý na natáčení připravovala tím, že pravidelně pokuřovala známou lehkou drogu, aby byla pak ve filmu autentická.

A jak probíhalo natáčení? "Kluci rekvizitáři mi umotali brčko a šla jsem před kameru," krčí rameny skromná herečka, která tak po prostopášné babičce v Ženách v pokušení přijala další kontroverzní nabídku. Ve filmu prožije vášnivý vztah s Petrem Nárožným alias Vlastimilem Kalátem, který ji platonicky již čtyřicet let miluje.
Snímek Láska je láska se může chlubit nejen skvělým hereckým obsazením, ale také poutavým příběhem plným humorných situací, nadsázky a ironie. A stejně jako dnes již nesmrtelná britská komedie Láska nebeská má český film poselství, že láska je všude kolem nás a může mít různé podoby. Jen je třeba poslouchat své srdce. Film režiséra Milana Cieslara a debutujícího scénáristy Martina Horského má premiéru 19. ledna 2012.

Polly ♥

Podívejte, jak vypadá věčně zmalovaný zpěvák Marilyn Manson bez make-upu

30. října 2011 v 12:17 | Polly |  CELEBRITY
Kontroverzní americký muzikant Marilyn Manson (42) je většině lidem známý spíš svým podivným vzezřením, než hudbou. O to zajímavější je vidět zpěvákovu pravou tvář bez obrovského množství make-upu, jenž mu obvykle dodává tradiční mrtvolný vzhled. Manson se v úterý vydal s přáteli na večeři do italské restaurace Mercato Di Vetro v Hollywoodu. Nebýt jeho typických havraních vlasů sčesaných na stranu a vyholeného boku hlavy, nejspíš by v něm ani nikdo podivínského umělce nehledal.
Zpěvák, původním jménem Brian Hugh Warner, si zvolil své uměleckého jméno po dvou osobnostech známých z 60. let - sexsymbolu Marilyn Monroe a masovém vrahovi Charlesi Mansonovi. Dříve byl také hudebním kritikem. Přestože je Manson vnímaný jako provokatér, exhibicionista a nezřídka i jako šílenec, již v mládí vynikal nad ostatními výjimečnou inteligencí, která z něj však v té době udělala outsidera.
Manson se věnuje také malování, podobně jako jeho image a hudba jsou i jeho akvarely poněkud ponuré a bizarní. Možná právě díky své tajemné "zvláštnosti" dokázal zpěvák zapůsobil na mnohé známé a atraktivní ženy.
V letech 1999 až 2001 byl například zasnoubený s herečkou Rose McGovan známou z filmu Vřískot či Ďábelská hra. Následně tvořil pár s další americkou kráskou Evan Rachel Wood a ženatý byl dokonce s uznávanou burleskní tanečnicí a striptérkou Ditou Von Teese.

Polly ♥

Šílené: Bílá prozradila, proč nosí umělé vlasy

30. října 2011 v 11:06 | Molly |  CELEBRITY
Zpěvačka si svých vlasů váží natolik, že by je neostříhala ani kvůli penězům. Přesto je v poslední době vidět s příčesky. Takže jak to je?!


Za svůj život měla Lucie Bílá (45) možnost vyzkoušet už velkou řádku účesů. A přestože vytvořit některé z nich trvalo i několik hodin, jí to vůbec nevadilo. Proměny má ráda a neumí si před­-stavit, že by šla někdy do hola.

"Bez vlasů bych opravdu nemohla být, ani kvůli dobře zaplacené roli," tvrdí zpěvačka. Už třináct let má prý osobní vizážistku, která jí vytváří občas až neuvěřitelné vlasové kreace.

"Nikdy se u zrcadla nebojím zavřít oči a pak je otevřít. Chvilku to ale samozřejmě trvalo, než jsme si na sebe zvykly a skamarádily se," vysvětlila.

A přestože se může zdát, že už jiného kadeřníka nepotřebuje, zúčastnila se minulý týden spolu se Simonou Krainovou a Alicí Bendovou otevření nových prostor salonu v centru Prahy, kam si odskočila od porotcování v talentové soutěži. V ní prý během osmi dnů vyzkoušela šestnáct účesů a žádný nebyl stejný.
Foto: (Profimedia. cz)

Koukněte na tu kočičku: Takhle se vyloupla Alžběta Kolečkářová ze SuperStar

30. října 2011 v 10:55 | Molly |  CELEBRITY
Vzpomínáte si na plnoštíhlou brunetku, která se účastnila poslední řady SuperStar? Alžběta Kolečkářová je k nepoznání a vyloupla se z ní sexy diva připomínající zpěvačku Adel. Bětka jako jedna z prvních soutěžících vydává novou desku a pořídila si i zbrusu novou image. Neskutečně jí to sluší.
"Já se Adel neinspirovala, i když to tak může vypadat. To, jak vypadám na fotkách k desce, jsem konzultovala s vizážistkou a stylistkou Cladií Marčekovou, ale vychází to ze mne," vysvětlila Super.cz mladá zpěvačka.
Po soutěži se jí pořádně změnil život. "Přerušila jsem školu, kde jsem studovala obor veřejně správní činnost, abych se mohla věnovat muzice. Chodím k hlasové poradkyni, tak jednou dvakrát do týdne mám koncert," vypočítala.
Vztah s kolegou ze SuperStar Michalem Šepsem jí vydržel. "Láska hory přenáší, i když nedávno jsme měli jednu menší krizi," svěřila. Mají i po první společné dovolené. Zatím byli jen na Krétě, ale chystají se na Michalovu vysněnou Jamajku. "Michal by tam měl mít i něco pracovního, ale zatím o tom nemůžu mluvit," přiznala Alžběta.
Deska Kolečkářové vyjde v polovině listopadu. Podílela se na ní i autorsky. "Většina textů je mých, jeden mi napsal Xindl X, jeden Oskar Petr," pochlubila se. Styl se prý jednoznačně specifikovat nedá. "Možná pop rock, ale najdete tam i prvky ze ska nebo blues," řekla zpěvačka.
S deskou, kterou natáčela v Bratislavě ve stejném studiu jako Gabriela Gunčíková, by ráda jela i na turné. "Chceme se spojit s nějakou známější kapelou. A ráda bych tam měla nějakou světelnou show," zasnila se Alžběta.

Podle mě to tady Bětce nehorázně sluší.. Jen tak dále..! :)

-Molly :)

Britney Spears - Criminal

29. října 2011 v 11:24 | Molly |  VIDEOGALERIE

Rolins si zahrává: Jedná s několika televizemi!

29. října 2011 v 11:22 | Molly |  CELEBRITY
Pokud ji nezavřou za katr, měla by se na jaře opět objevit v TV. Jenže není jasné na které stanici. Zpěvačka totiž jedná hned s několika.
Říká se, že s jídlem roste chuť. Nejinak tomu bude v případě Dary Rolins a pracovních nabídek, které se na ni hrnou. Navzdory tomu, že má podepsanou smlouvu s Primou a slovenskou Jojkou o tom, že spolu s Martou Jandovou zasedne v X Factoru, začala nyní jednat s konkurencí. Konkrétně Markíza jí totiž nabídla být mentorkou v nové show Hlas Česko Slovenska, kterou u nás uvede Nova.
Problém je v tom, že ačkoli Prima koupila na X Factor licenci a ohlásila vysílání, nedošlo k němu a v současné době se pouze v teoretické rovině hovoří o nasazení formátu na jaro. Dara i Marta sice dostaly více než milion korun, což měla být kompenzace za neuskutečněný projekt, jemuž se smluvně uvázaly a nedošlo k němu, ale povinnost, naskočit do něj, až se Prima s Jojkou rozhodnou, mají stále.
Jak si tedy Rolins představuje, že bude současně jednat i s konkurencí?
"Ta show je naprosto skvělá. Viděla jsem ji při mé poslední návštěvě LA. Je interaktivní a zábavná pro soutěžící i porotce. K tomu, zda v ní budu, ale říkám no comment," svěřila slovenskému serveru topky.sk zpěvačka.
No, zdá se tedy, že své vypracované sexy pozadí chce na jaře příštího roku skutečně posadit na dvě židle. Z toho budou mít šéfové konkurenčních kanálů zajisté ohromnou radost...

Michal David odstoupil ze Slavíka!

29. října 2011 v 11:20 | Molly |  CELEBRITY
Michal David dnes večer oznámil bojkot soutěže Český slavík Mattoni. SuperSpyi poskytl exkluzivní vyjádření!
Michal David při nedávném křtu.
Ikona tuzemské pop-music, miláček našich maminek, Michal David, se zlobí.
Po zhlédnutí dnešní reportáže ve VIP zprávách oznámil svůj bojkot Českého slavíka.
"Napřímo to řečeno nebylo, ale cítil jsem v té reportáži jasné náznaky obvinění, že by se manažer mého turné Jirka Pomeje mohl pomocí různých organizovaných skupin pokusit ovlivnit výsledky ankety. Tohle fakt nemám zapotřebí a rozhodl jsem se proto od Slavíka distancovat," uvedl zpěvák exkluzivně pro SuperSpy.cz krátce po deváté večer.
Michal David, který je uprostřed takřka vyprodaného koncertního turné, byl přitom novináři pasován na jediného tuzemského interpreta, který by mohl letos ohrozit další triumf Karla Gotta.

Tomáš Klus má doma bordel jako v tanku. Koukněte!

29. října 2011 v 11:16 | Molly |  CELEBRITY
Písničkář nenatáčel nové album ve studiu, ale u sebe doma. Tam také vznikly fotky, dokládající, jak vypadá domácnost svobodného mládence.
Po celodenním natáčení je Tomáš Klus utahaný jako kůň. Obklopují ho zbytky "oběda" a nezbytná rekvizita, kytara.
Tomáš Klus je sice šťastně zaláskovaný do Ewy Farné, ale k němu domů jeho milá asi moc nepřijde. Pokud by se tam totiž nenadále zjevila, asi by ji kleplo.
Tomášovo hnízdo v Nuslích vypadá jako po výbuchu atomovky. Prostě klasická staromládenecká domácnost, všude zbytky jídla, stůl zastavěný nádobím, knihy, časopisy, foťák…
Sám Tomáš Klus o natáčení řekl:
"Vše se točilo kolem mého domu, vše, včetně natáčení samotného Racka. Ono ne nadarmo se říká: Všude možně, doma nejlíp. Zařídili jsme se tedy dle onoho hesla a vyřádili se na veškerých domácích zařízeních, jejichž prostřednictvím jsme se pokusili vyjádřit."
Klusův Racek se naštěstí dobře prodává a na právě probíhající aktuální turné k albu lidé chodí. Počítáme, že teď, když je Tomáš Klus pořád někde po koncertech, bude to u něj doma vypadat patrně ještě hůře. Snad aspoň před Vánoci se Tomáš pustí do generálního úklidu!

Opuštěná Lucie Vondráčková je v Kanadě nešťastná

29. října 2011 v 11:07 | Molly |  CELEBRITY
V manželství Lucie nastal nečekaný obrat. Zpěvačka fixovaná na rodiče, kteří stojí za její kariérou, nezvládá být jen s manželem.
Lucie si všechno zřejmě představovala trochu jinak...
Manžel zpěvačky Lucie Vondráčkové (31), hokejista Tomáš Plekanec (28) se asi hodně podiví, až na něho jeho láska vyrukuje se svými plány. Sotva Vondráčková dostala zámožného sportovce do chomoutu a pojistila si ho i miminkem, už přemýšlí, že od něho uteče!

Padá na ni nuda

Ještě před nedávnem básnila o tom, jak si s mužem zařizují společné hnízdečko v kanadském Montrealu, kde hokejista působí se svým týmem. Právě kvůli rodinnému životu s Lucií luxusní dům pořizoval.
Jen pár měsíců po svatbě si však Lucie už maluje, jak se odstěhuje zpět do Čech za rodinou. "Lucie věří, že se natrvalo vrátí do Čech," prozradil zdroj z okolí zpěvačky.
Že o útěku domů předtím nemluvila? Překvapující rozhodnutí a šokování okolí si prý užívá! "Ráda překvapuje. Žádné sáhodlouhé řeči a plánování a pak 'skutek utek'. Lucie chce prostě lidi překvapit," vysvětluje zdroj.
Vzpomínky na její rodnou zem na zpěvačku doléhají bohužel především v těchto dnech, kdy je v radostném očekávání. Rodit má až na konci prosince, ale na výlety domů za rodiči už také může zapomenout, protože od sedmého měsíce těhotenství je letecká doprava pro ženy riziková.
Čas si tedy krátí všelijak. Pět hodin denně tráví na lekcích francouzštiny a po zbytek dne čte knihy nebo chodí krmit do parku veverky a pozoruje prý roztomi­lé ptáčky v krmítku. I když sama Vondráčková tvrdí, že se v Kanadě rozhodně nenudí, tohle svědčí o opaku.


Domů ji táhne divadlo

Hlavní, co zpěvačku táhne zpět, je práce. Stýská se jí po češtině a českém divadle! Chce se prý znovu vrhnout na svou oblíbenou činohru. I když se snaží profesně uplatnit 'na dálku', asi to není ta správná cesta.
Například nový český thriller Labyrint, ve kterém účinkuje a k němuž v Kanadě nazpívala píseň, asi nebude právě sebejistým trhákem. Manažer filmu přiznal, že kvůli silnějším konkurenčním filmům byla premiéra už několikrát odsunuta.
Poslední termín je stanoven až na příští rok. Velkou neznámou zůstává, jak na Lucčinu vizi bude reagovat Plekanec. Nechá svou ženu jít, anebo se kvůli ní vzdá kariéry v Montrealu?

Krásná dcera oblíbeného komika Jima Carreyho se rozvádí

29. října 2011 v 10:59 | Molly |  CELEBRITY
Dcera amerického herce Jima Carreyho (49) Jane Erin Carrey se rozhodla podat žádost o rozvod se zpěvákem skupiny Blood Money Alexem Santanou. Jako důvod udala nepřekonatelné názorové rozdíly.

Třiadvacetiletá Jane, která je zpěvačkou ve skupině Jane Carrey Band, si Alexe vzala teprve před dvěma lety, jejich manželství ale nefungovalo. Jim je prý v klidu: "Zůstanou přáteli stejně jako milujícími rodiči jejich devítiměsíčního syna Jacksona Rileyho."
Carrey má Jane s producentkou Melissou Womer, jejichž manželství trvalo přes osm let.

Justin Bieber ohrožoval dopravu nedovoleným předjížděním. Závodil s kamarády na dálnici

29. října 2011 v 10:43 | Molly |  CELEBRITY
Sedmnáctiletý Justin Bieber má rozumu tolik, co běžný sedmnáctiletý teenager. A přestože se občas snaží šířit do světa moudra, je to nedospělý kluk, pro něhož je silné auto hračkou. Jenže taková hračka může být dost nebezpečná, když v ní jede po rychlostní silnici a závodí se stejně vyspělými kamarády. Policie tentokrát Bieberovo dovádění řešila jen domluvou.
Kanadský zpěvák se honil s kamarády na dálnici v Los Angeles a v jednu chvíli se natlačil na policejní vůz. Dopravní hlídka ho tak zastavila a dala mu řádné kázání. "Tentokrát jsme řešili incident pouze domluvou," potvrdil mluvčí California Highway Patrol.

Justin závodil ve svém sportovním voze Cadillac upraveném do podoby Batmana. Spolu s ním na veřejné komunikaci nebezpečné manévry předváděli dva kamarádi, jeden ve voze Range Rover, černý Rolls-Royce řídil Sean Kingsto

-Molly♥

To musíte vidět: Exmilenec Lucie Vondráčkové, krasobruslař Verner, se nechal vyfotit úplně nahý

28. října 2011 v 19:09 | Polly |  CELEBRITY
To je ale tělo. Expřítel těhotné herečky a zpěvačky Lucie Vondráčkové (31), krasobruslař Tomáš Verner, předvedl své mužné vypracované tělo. Kvůli charitě se nechal vyfotil úplně nahý. A že má co ukázat.
Verner se svlékl pro kalendář Passion 2012, jehož výtěžek jde v rámci charitativní akce Art for life na prevenci proti HIV/Aids. "Osvěta a prevence je to nejlepší, co můžeme dělat. Nemyslím, že úplně všichni jsou dobře informováni o nákaze HIV a ochránit někoho do budoucna je vždycky dobrý krok," řekl Tomáš Verner a sám přiznal nechráněný sex.
"Stala se mi jedna příhoda, kdy jsem při pohlavním styku nepoužil ochranu a měl jsem z toho opravdu strach. Nakonec byl test negativní. Myslím, že by si ho měl každý dopředu udělat, protože tímhle testem vlastně chráníme i svoje budoucí partnery," varuje krasobruslař.

Polly ♥

Avril Lavigne

28. října 2011 v 17:30 | Polly |  FOTOGALERIE
Co říkáte na fotogalerii Avril Lavigne ? Mrkající

Polly ♥

Páá :*

28. října 2011 v 17:27 | Molly
Ahoooj.. :'( U musím končit.. Prej sem tady byla moc dlouho.. Ale mě se to nezdá.. Však tu jsem jeno chvilku .. :D No tak se zatím mějte.. Zítra tady asi nebudu.. Ale doufejme že Polly tady buhe.. Mám vás ráda..

Lindsay Lohan se objeví nahá v Playboyi. Tohle fantastické tělo jí vydělá neuvěřitelných 18 miliónů korun

28. října 2011 v 17:20 | Polly |  CELEBRITY
Známá americká herečka Lindsay Lohan (25) toho nedělá moc pro to, aby napravila svou špatnou reputaci. Její důstojnost trpí nejen tím, že musí vykonávat veřejně prospěšné práce v márnici, ale teď dokonce kývla na dobře placenou nabídku. Objeví se nahá v časopisu Playboy.
Podle zdroje webové stránky TMZ nejprve mladá rebelka nabídku odmítla, protože se jí částka 750 tisíc dolarů zdála příliš nízká. Když Hugh Hefner cenu zvýšil na 1 milión dolarů, tedy v přepočtu na 18 miliónů korun, byla ruka v rukávě.

Kontroverzní blondýnka své vnady odhalila již v roce 2008, kdy absolvovala focení pro magazín New York. Na snímcích vypadala jako její ženský idol Marilyn Monroe.
Lindsay hrozí trest odnětí svobody až na rok a půl, pokud 2. listopadu soudkyně shledá, že porušila podmínečný trest z roku 2007. Soud jí vyměřil 360 hodin, ale herečka neodpracovala téměř žádné a nepřišla na devět předem sjednaných termínů. V rámci trestu má sloužit také v márnici. Minulý týden ji dokonce odváděli od soudu v poutech.

Polly ♥

Eliška Bučková zažila "drama": Bouračka kvůli pejskovi!

28. října 2011 v 17:14 | Polly |  CELEBRITY
Pro zpestření svátečního dne přinášíme zprávu, která vámi najisto otřese! Modelka Eliška Bučková (22) měla před pár dny lehkou autonehodu a představte si, že příčinou bouračky byla její čtyřměsíční čivava Rambo, kterou si se svým milencem pořídila minulý týden!

Eliška Bučková (22), která má už doma pětiletého rotvajlera Arnolda, opět pocítila mateřskou touhu, a tak jí její přítel Václac Noid Bárta (31) pořídil malou čivavu! Bohužel první společně strávené chvíle s pejsánkem dopadly málem tragicky, i když to trošku přeháníme. Jak jinak!
Co se vlastně stalo? Když se totiž kráska vracela z Brna, kam si čtyřměsíčního Ramba (ano, tak se to pískle jmenuje!) jela vyzvednout, nezbedná čivava jí zničehonic skočila do klína. Překvapená Eliška na něj koukla, pejsek zase na ni a v té chvíli narazila do zátarasů, které zužovaly dálnici do jednoho jízdního pruhu ...

Naštěstí to dobře dopadlo a nikomu se nic nestalo (ani Eliška, ani Rambovi). Podle slov modelky jsou prý odřená přední kola, což se dá lehce spravit.
Jinak pro zvídavé čtenáře a kynology uvádíme, že rotvajler Arnold a čivava Rambo spolu zatím vycházejí dobře. Eliška dokonce tvrdí, že se Arnold Ramba bojí, což ale bude jistě jen nadsázka a humor. A my se společně s Českou Miss 2008 můžeme nad touto "strašlivou" příhodou také zasmát! I třeba při sklence dobrého vína ...

Polly ♥

Drsná bouračka Miss Nováčkové: Usnula za volantem, auto za milión je na odpis

28. října 2011 v 17:13 | Molly |  CELEBRITY
Úřadující Česká Miss Jitka Nováčková (19) měla drsnou bouračku. Blonďatá kráska usnula za volantem a jen zázrakem se jí nic nestalo. Za to její luxusní vůz, který v soutěži Miss vyhrála, je na šrot.

"Vracela jsem se asi kolem druhé hodiny ranní domů z castingu České Miss 2012 v Českých Budějovicích. Podepsalo se na mě vyčerpání a únava. Ve tmě jsem přehlédla zatáčku a skončila ve škarpě," prozradila Nováčková, která je šťastná, že se jí nic vážného nestalo.
"Nebezpečné na tom bylo i to, že přibližně metr od auta byla železniční trať. Považuji se za zodpovědného řidiče. Jsem velice ráda, že se nikomu nic nestalo. Z této události jsem se hodně poučila. Nebýt ochoty kolemjedoucích vozidel a mého dobrého kamaráda, který mi pomohl s odtahem auta, bůh ví, co by se mohlo stát," uvedla Jitka.
Nováčková nyní bude jezdit náhradním vozidlem, které od České Miss dostala. Její auto je prakticky na odpis. V servisu budou mít s opravdou co dělat. "Jsem moc ráda, že mi bylo zapůjčeno jiné auto. Ke své práci ho opravdu potřebuji. Chtěla bych tímto moc poděkovat," dodala Nováčková. ■