Listopad 2011


Rihanna - We Found Love ft. Calvin Harris

30. listopadu 2011 v 19:19 | Molly |  VIDEOGALERIE
Strašně krásná píšnička :)


To je nádhera: Misska Míša Salačová na rozkošné fotce se synem a psíky

30. listopadu 2011 v 19:09 | Molly |  CELEBRITY
Přestože modelka a dýdžejka Michaela Salačová tráví většinu času se svým synem Oliverem, kterému je rok a půl, postupně se začíná vracet k práci. A má toho opravdu hodně. Vítězka soutěže Miss ČR z roku 2000 už se objevila na mole, věnuje se dýdžejování a navíc s manželem Daliborem vlastní produkční agenturu.

Míša v těhotenství neuvěřitelně přibrala, měla skoro sto kilo. Pětatřicet z nich dávno shodila a dokonce už i předváděla pro návrhářku Beatu Rajskou. Modeling ale v současnosti není její prioritou. Dělá hlavně produkci.
Když spolu s manželem shlédli vyhlášenou lední muzikálovou show Broadway On Ice, rozhodli se tento monstrózní projekt představit zdejšímu publiku v Praze, Brně, Ostravě, pardubicích a Zlíně v polovině února.
"V téhle show se snoubí krasobruslení s melodiemi z muzikálů jako West Side Story, Bídníci nebo Pomáda, které jsou zpívané i hrané naživo. To vše za doprovodu ohromujících světelných a pyrotechnických efektů. Když jsem tuto show viděla v New Yorku, byla jsem nadšená a plná emocí," hodnotí Broadway On Ice Michaela Salačová.

Molly

Poznáte tuhle slečnu s roztomilou tvářičkou? Chodila s bruslařem a teď má sexy milionáře!

30. listopadu 2011 v 19:03 | Molly |  CELEBRITY
Svůj velký talent využila poprvé už v devíti letech, kdy byla obsazena do malé role v seriálu Území bílých králů. Ve dvanácti letech, tedy v roce 1992, už dostala roličku na prknech Národního divadla ve hře Saténový střevíček. Tento rok byl pro Lucii Vondráčkovou (31) vůbec zlomovým. Nejen, že začala získávat filmové i televizní role, ale byl také poprvé odvysílán pořad pro děti a mládež Marmeláda, který malou moderátorku katapultoval do diváckého povědomí a vynesl jí přízeň mnoha fanoušků. Od roku 1993 je Lucie vnímána jako zpěvačka, herečka a moderátorka v jedné osobě a její umělecká kariéra začala strmě stoupat.
Nyní se rozhodla, že své dosavadní pěvecké počiny sesumíruje a vydá DVD se všemi klipy, které za svou kariéru natočila. "Nakonec jsme se rozhodli pro dvojdévédéčko, protože jsme natočili víc klipů, než se na tu jednu placku vejde," řekla Lucie. "Nikdy by mě nenapadlo, že mám za sebou už víc jak 40 klipů. Neohlížím se moc často, myslím, že dívat se dopředu je jistější. Ale jednou za dvacet let se to dá," usmívá se úspěšná zpěvačka. A pro DVD, které vyšlo 20.11., zvolila příznačný název 2x20.
Kromě starších klipů se na dvdčku objeví i pět nových, které vznikly v tomto roce, a to filmový Labyrint, duet s Michalem Davidem Byla to láska, Absolutní Absurdistán, Kočičí, pohádkově folkový JMMR a jako třešnička i klip Štětec, v němž zpěvačka vystupuje se skupinou Street69. Vedle pracovních úspěchů se Lucii daří i v osobním životě. Se svým manželem, hokejistou Tomášem Plekancem (29), žije v Kanadě a těší se na prvního potomka.
Molly :)*

Katy Perry :)*

29. listopadu 2011 v 19:41 | Molly |  CELEBRITY
Tyhle fotky jsou strašně krásné.. A krásně baravné.. ♥ Miluju tyhle fotky.. ♥


Riri :)

29. listopadu 2011 v 19:28 | Molly |  FOTOGALERIE
Já jsem se rozhodla pro krásnou Riri:)♥

Molly :)

To je trapas. Rihanna vytopila luxusní londýnský hotel

29. listopadu 2011 v 19:22 | Polly |  CELEBRITY
Zpěvačka Rihanna (23) nezastavila kohoutek v koupelně svého pokoje londýnského hotelu Savoy, v němž bydlela. K incidentu došlo v neděli večer, kdy Rihanna vystupovala v Londýně v rámci britské soutěže X Factor. Luxusní pokoj, v němž stojí jedna noc dva tisíce liber - téměř šedesát tisíc korun - zcela vytopila.
"Nemůžeme komentovat cokoli, co se týká našich hotelových hostů," vzkázal mluvčí hotelu Savoy novinářům, kteří po incidentu pátrali.
"Pokoj, v němž Rihanna pobývala se svým týmem byl zcela vytopen, protože nezastavila kohoutek. Všichni odešli, a když se vrátili, všude na zemi byla voda. Nezpůsobili žádnou trvalou škodu, ale ty pokoje se musejí řádně vysušit. Všichni se velmi omlouvali a chovali se zdvořile," cituje magazín People zdroj z hotelu.

Polly ♥

Přítelkyni Justina Biebera Selenu Gomez se chystali zavraždit. Víme, kdo a proč

29. listopadu 2011 v 19:21 | Molly |  CELEBRITY
Selena Gomez, devatenáctiletá zpěvačka a přítelkyně Justina Biebera (17), žije ve strachu a pod dohledem policie. Psychicky nemocný muž je údajně totiž údajně posedlý myšlenkou, že ji zabije a dokonce už se ji pokoušel vyhledat.

Sedmačtyřicetiletý Thomas Brodnicki se se svým ďábelským záměrem svěřil psychiatrovi, který jej vyšetřuje poté, co hrozil, že "lidem na ulici vyškrábe oči".
Brodnicki podle Selenina právníka prozradil, že se jen kvůli zpěvaččině vraždě vydal přes celé Spojené státy z Chicaga do Los Angeles, kde se se dívku pokusil třikrát vyhledat na místě, kde skutečně dříve pracovala.
Muž psychiatrovi řekl, že se na svém vražedném plánu domlouval s bohem. Pravdou je, že Brodnicki už má v záznamech, že se v minulosti dopustil stalkingu, policisté tedy jeho výhružky neberou na lehkou váhu. Na jejich radu Selena požádala soud, aby muži zakázal se k ní přiblížit.

Kesha

29. listopadu 2011 v 19:19 | Polly |  FOTOGALERIE
Co říkáte na pár foteček Keishy? Já myslím že je to výborný nápad!


Polly ♥

To je módní propadák roku! Kate Moss dorazila na udílení módních cen v rybářské síti

29. listopadu 2011 v 19:12 | Molly |  CELEBRITY
Mohli byste říct spoustu věcí o britských módních ikonách, ale rozhodně jim nemůžete vytknout, že jsou nudné. O tom nás přesvědčila i topmodelka Kate Moss (37), která dorazila na British Fashion Awards ve velmi zvláštních šatech, které připomínaly rybářskou síť.
Kate Moss
Slavná modelka přišla v nepříliš hezké róbě, která sestávala ze spodničky tělové barvy a jakési černé "síťoviny", která tvořila vrchní část. I přesto Kate dokázala svou osobností všechny přítomné okouzlit.

Modelka na British Fashion Awards ve velmi zvláštních šatech.
V současnosti se hodně pozornosti upírá na modelčinu mladší sestru Lottie (13), které si agenti všimli na velkolepé svatbě Kate, a hned jim učarovala. Mladá blondýnka se teď prosazuje v modelingu a je otázkou krátké chvíle, zda jednou svou starší sestru zastíní
Molly :)*

Iveta Bartošová zase "plácala": Trapas s tajemnou směnkou!

29. listopadu 2011 v 19:07 | Polly |  CELEBRITY
Iveta Bartošová (45) má zřejmě nízký paměťový kvocient, který ji dost znesnadňuje život! Zpěvačka zapomněla, že podepsala směnku na statisícový dluh, obvinila svého chlebodárce ze lži, pak si na ni ovšem vzpomněla a musela se omluvit!
Iveta Bartošová (45) je hlava děravá! Zpěvačka, která nedávno "spáchala výstup" v podniku jejího bývalého mecenáše Pavla Páska, mu totiž dlužila statisíce, kvůli nimž mu dokonce podepsala jakousi směnku. Jenže psychicky labilní kráska po trapasu v kasinu začala tvrdit, že mu nic nedluží a že nic nepodepsala. A tomu uvěřil i její přítel a ochránce Josef Rychtář (53).
Jenže blonďatá subreta se šeredně mýlila, resp. zapomněla či chtěla zapomenout! Směnka samozřejmě existovala, což potvrdilo několik lidí, mezi nimi i bývalá advokátka zpěvačky. Iveta Bartošová si pak pod tímto tlakem na všechno náhle vzpomněla, a výpadek v paměti omluvil její milenec tím, že při podpisu byli prý oba pod vlivem alkoholu ... Tedy Iveta i Pavel Pásek, že.

Podnikatel a kamarád Jirky Pomejeho byl z chování Ivety pochopitelně dosti rozčilen a už už začala vyhrožovat právníky a soudem. Naštěstí duchaplný Josef Rychtář se mu okamžitě omluvil jak za sebe, tak za svou milenku a malou omluvu nakonec poslala prostřednictvím Facebooku i samotná Iveta Bartošová.
Pavel Pásek, který "velkoryse" požadoval v rámci oddlužení od zpěvačky "jen" dvě písničky na playback, omluvu přijal. Teď už tedy je všechno v pořádku, my jsme jako nic neslyšeli a už si příště dávejte pozor!

Polly ♥

Jandová, Kubelková a Morávková přistiženy v metru! Jely bez lístku?

29. listopadu 2011 v 19:04 | Polly |  CELEBRITY
Tři krásky se kolektivně "zbláznily" a vyjely si na nákup do pražského metra! Ženský, kam jste daly hlavy? Herečka Dana Morávková (40), zpěvačka Marta Jandová (37) a modelka Iva Kubelková (33) si daly babské dostaveníčko na Náměstí republiky!

Tři dámy českého šoubyznysu se totiž doslechly cosi o netradičním nakupování, a to přímo prostřednictvím mobilního telefonu. Ach, kdy se ten pokrok zastaví? Za chvíli budeme při nakupování stačit, že na to jen pomyslíme! Dámy tomu samozřejmě nevěřily, páč vždycky dávaly přednost nákupu pěkně z ručky do ručky, a tak se jely přesvědčit, co je na tom pravdy a jestli to není zase nějaká past na lidi.

V dnešní době nemůže věřit každému, a jak říká věštkyně Jolanda zvaná Ezodojnice, teď je zlá doba, lidi se bouří a všechno jde nahoru, do toho ti roboti a automati, jaj bože, to udělal hroznou věc ten stát. Ale vraťme se zpátky k nakupování v metru!
Dana Morávková (40), která v současnosti patří mezi nejvytíženější herečky, je pochopitelně ráda, že můžu nakupovat tím nejrychlejším způsobem. Herečka, která velice často přebíhá z natáčení do divadla, tak teď jen seběhne do metra a blikne mobilem. Jen se, paní Dano, prosím vás, nezabijte na eskalátorech!
Iva Kubelková (33), která bydlí mimo Prahu, novinku jistě také ocení, neb jí to ušetří čas. Peníze to teda neušetří, protože dneska není nic zadarmo, ale zase může být ráda, že nemusí nikam chodit, natož do metra, které jezdí v Praze. Možná až bude ta trasa D, ale na tu prej nejsou peníze, protože je někdo naházel do těch robotů!
Marta Jandová (37) prozradila, že má pro nakupování slabost, ale zároveň má málo času. A teď stačí, když zpěvačka použije mobil a následující den bude mít krmení pro své pejsky doma, což Martu zahřeje a pejsky též. I když psíkům jde hlavně o žrádlo, není-liž pravda?
jak vidíte, holky udělaly super kauf a paní Jolanda by určitě byla taky spokojená, protože má ráda v sobotu hodně masa a hodně polívky! Gratulujeme všem nakupujícím!

Polly ♥

Anne Hathaway se po třech letech konečně zasnoubila!

29. listopadu 2011 v 19:02 | Polly |  CELEBRITY
Herečka Anne Hathaway (29) se bude co nevidět vdávat! Americká kráska se totiž zasnoubila se svým dlouholetým přítelem, hercem Adamem Shulmanem (30), se kterým chodí již tři roky.

Anne Hathaway (29), která je známá z filmů Deník princezny, Zkrocená hora nebo Ďábel nosí Pradu, se rozhodla, že stvrdí svou lásku k milenci a oznámila zasnoubení. Jejím vyvoleným je nepříliš známý americký herec Adam Shulman, který si zahrál ve snímcích The West Wing, The Gold Lunch nebo Twixter
Partnert zatím zůstává ve stínu své slavnější milenky, tak snad nebude v budoucnu žárlit na její úspěchy. Herečka ovšem říká, že jí její přítel úplně zničil plány, protože prý chtěla žít sama. Ale láska holt i ty pověstné hory přenáší ...

Anne Hathaway neměla v minulosti na muže moc štěstí a kvůli špatným zkušenostem byla raději dlouho sama. Herečka totiž chodila s italským podnikatelem jménem Raffaello Follieri, což byl ale ve skutečnosti pěkný mafián, kterého policie později zatkla za miliónové podvody. Zaplaťpánbu, že už si Anne našla hodného chlapa!

Polly ♥

To je ostuda: Nejlépe oblékané sestry světa Mary Kate a Ashley Olsen se totálně opily

29. listopadu 2011 v 18:51 | Molly |  CELEBRITY
Slavné sestry Mary-Kate a Ashley Olsenovy (25), které byly před dvěma týdny vyhlášeny americkým magazínem Vogue jako nejlépe oblékané sestry světa, se koncem minulého týdne pěkně zřídily. Když v nočních hodinách opouštěly restauraci Madeo v Hollywoodu, byly opilé pod obraz a sotva došly k přistavenému vozidlu. Svou tvář přitom úzkostlivě chtěly skrýt před fotografy a v rukou držely pro ně jistě nezbytné cigarety.

Dvojčata Mary-Kate a Ashley Olsenovy se proslavily především v dětském věku, kdy společně hrály v řadě rodinných filmů. Tehdy obě vypadaly jako roztomilí blonďatí andílci a byly si tak podobné, že v seriálu Plný dům dokonce obě hrály jednu postavu - malou Michelle Tanner. Dnes je těmto mladým dámám už pětadvacet a staly se z nich především velice úspěšné podnikatelky, které vlastní produkční firmu Dualstar.
Ač na to nevypadají, jsou Mary-Kate a Ashley dvojvaječná dvojčata. Jedna bez druhé si však nedovedou představit život, téměř všude se objevují spolu a vzájemně o sobě říkají, že jsou si nejlepšími přítelkyněmi. Obě však také čelily v době dospívání, ale i později nařčení, že trpí anorexií, u Mary-Kate byla dokonce i prokázána a herečka se v roce 2004 podrobila i léčení. Fotky najdete v Celém Článku


Vrátila jsem se.. :)*

29. listopadu 2011 v 15:33 | Molly |  Naše Povídání.. :)
Jak jste si určitě všimli,tak jsem tady docela dlouho nebyla.. No ratši vám nebudu říkat proč,určitě vám to dojde.. No.. Jsem strašně ráda,že tento blog navštěvujete.. Vždyť jenom včera nás navštívilo 106 lídí!♥ Mockrát vám děkujeme..!♥ Já bych také chtěla poděkovat Polly,za to jak se krásně stará o tento blog a nenechá ho stát.. Takovou adminku si můžete jenom přát opravdu..! ♥..
Ps: Už se těším na snííh :D

Molly

Ivano Gottová, dej si pozor na gumičky

29. listopadu 2011 v 15:17 | Molly
Manželka Mistra Karla Gotta málem obstála v trendy drdolu, nebýt viditelné gumičky.
Z drdůlku nedopatřením vykukovala nevzhledná gumička.
Náš vlasový guru Marty Tyl si vzal na mušku další trojici slavných českých krásek.
Vychválil Aňu Geislerovou za její styl a u Terezy Kostkové ocenil, že se zbavila ofiny.
Chválu by si vysloužila i moderátorka VIP zpráv na Primě Ivana Gottová, nebýt toho, že její kadeřník zapomněl obtočit pramenem vlasů gumičku, která držela pohromadě drdůlek.
Tereza Kostková
Pamatujete si Terezu s dlouhými vlasy a ofinou? Zkrácení a perfektní kvalita kštice jí propůjčují vzhled současné moderní ženy. Obzvlášť Terezu chválím za lesk vlasů, který svědčí o dobré péči.
Ivana Gottová
Ivana Gottová je vždy krásně upravená. Decentní lesklý drdůlek působí velmi elegantně a žensky. Malou chybičku jsem na tom ale přece jen našel, a to viditelnou gumičku v zadní partii.
Aňa Geislerová
Česká módní ikona Aňa je zářným příkladem, jak by moderní žena měla vypadat. Účes ve stylu 50. let v kombinaci s ohnivou barvou působí velice stylově. Takhle to má být!

ČS má talent: Proč vyhrál zrovna Atai?

29. listopadu 2011 v 15:12 | Molly |  CELEBRITY
Nedělní finále show Česko Slovensko má talent překvapení nepřineslo. Vyhrál tanečník Atai Omurzakov a pojede do Las Vegas.


Show Česko Slovensko má talent včera večer skončila vítězstvím kyrgyzského tanečníka Ataie.

V Las Vegas si tak zřejmě budou myslet, že se bývalý Sovětský svaz dal zase dohromady, když nás reprezentuje rusky mluvící tanečník.

Je ale docela příjemné vědět, že Češi nejsou národ zaprděných xenofobiků, co by vítězství přáli výhradně někomu "z našich".

Atai diváky okouzlil nejen svým tanečním uměním, ale také svým životním příběhem. Za poslední roky už prošel několika talentovými soutěžemi, žádnou však tak úspěšně jako tou u nás.

Navíc byl zřejmě jediným účastníkem finále, který díky vyhrané částce vyřeší téměř existenční problémy.


Velký talent se smísil s dojemným vyprávěním o plačící mamince a taková směs emocí na diváky zabírá už od dob Esmeraldy.

Talent Ataie samozřejmě vůbec nezpochybňujeme, ale vítězství si stejně jako on zasloužili i dva malí chlapci z cirkusu Jo Joo.

Dobře, že náctileté dívky svoje mobilní telefony včera neztrhly a nezařídily tak vítězství skupině Segmentu nebo Tomáši Buranovskému, ze kterých by si Las Vegas na zadek asi fakt nesedlo.

Ewa Farna a Tomáš Klus: Objímačka na Slavících!

29. listopadu 2011 v 15:10 | Molly |  CELEBRITY
Chovali se k sobě jako staří přátelé, došlo i na polibky na tvář! Ewa Farna a Tomáš Klus se potkali na Slavících a doteky nebraly konce.
Vzájemné objetí a polibky na tvář - Tomáš se raduje z druhého místa, Ewa mu to přeje z celého srdce.
Pouhého půl roku vydržela láska mezi muzikanty Ewou Farnou a Tomášem Klusem.
Dohromady se dali během letošního předávání cen Anděl, které společně moderovali.
Jiskra ale brzy pohasla a nedávno se rozešli, když Ewu překvapily fotky jejího milého s neznámou zrzkou při venčení psa. Ta si dokonce odemkla vlastními klíči Tomášův byt.
Jako oficiální důvod jejich rozchodu uvedla Ewina manažerka pracovní vytížení obou zpěváků, nicméně zdá se, že v odmítnuté Ewě nezůstala vůči svému bývalému příteli jediná stopa hořkosti.
Oba se krátce po rozchodu potkali na předávání cen Český slavík Mattoni a jiskřilo to mezi nimi stejně jako předtím.
V zákulisí neměli problém ukázat, že k sobě mají stále velmi blízko, a když Tomáš získal stříbrnou slavičí sošku, pořádně si k sobě Ewičku přivinul.
Můžeme se jenom domýšlet, zdali si Ewa velmi odvážné rudé šaty gotického střihu vzala jen proto, aby Tomášovi ukázala, o co vlastně přišel.

Molly :)*

Partička na Slavících: Bojí se Nova úspěchu Primy?

29. listopadu 2011 v 15:06 | Molly |  CELEBRITY
Primácký pořad byl vyřazen z hlasování, fanoušci Baníku Ostrava zůstali. Jak je to možné? Vadilo snad Nově, že by vyhrála konkurence?
Od svých fanoušků dostali 10 320 hlasů, což je pro primáckou Partičku bramborová medaile. Tedy byla by, kdyby populární televizní pořad nevyloučili organizátoři z hlasování v anketě Český slavík Mattoni.
Jako hlavním důvodem uvedeným v tiskové zprávě agentury Musica Bohemica, která je vyhlašovatelem soutěže, je porušení zásady fair play při hlasování.
"Organizátor ankety tuto situaci monitoroval a po zvážení všech okolnosti se rozhodl tento subjekt z ankety vyřadit. Stalo se tak s ohledem na zásadu fair play, zejména na ustanovení o nepřípustnosti organizovaného hlasování a fakt, že jde o televizní pořad a ne hudební skupinu" píše se v tiskové zprávě.
Podle oficiálních stránek Českého slavíka Mattoni se pravidla fair play porušují v tom případě, když dojde k organizované akci, jejímž cílem je třeba z důvodů recese ovlivnit pořadí v anketě, například masovým zasíláním hlasů zcela okrajovému nebo neexistujícímu subjektu.
Pravidla ankety tedy hovoří jasně, méně jasněji už pak umístění "hudební skupiny" Fanoušci Baníku Ostrava na 132 místě a s celkovým počtem 143 bodů. Nikoliv hlasů, ale bodů.
Pokud by totiž každý hlasující dal Partičku na první místo, získal by primácký pořad po převedení hlasů 30 000 bodů a tím by porazil jedničku soutěže - kapelu Kabát.
A to je zřejmě pravý kámen úrazu. Pokud by měla televize Nova v přímém přenosu vyhlásit jako Zlatého slavíka pořad konkurenční televize, je naprosto logické, že se ho raději dřív zbavila vyřazením ze soutěže.

Já mám pratičku moc ráda.. :) Nejlepší je na tom to,že opravdu neví co je čeká.. :) Několik her z Partičky jsem hrála i s Polly.. No.. O tom ratši ani nemluvím :D A co vy.. Máte rádi partičku? :D :)*
Molly :)*