Prosinec 2011

PF: 2012 :))

31. prosince 2011 v 10:27 | Molly |  Moje výtvory :D
Přejeme krásně prožitý rok 2012,trošku bláznivý jako je tahle fotka.. :) Hodně úspěchů,lásky,zdraví a pěněz.. :)
-Molly a Polly

Princezna Kate porušila protokol a nezúčastnila se královského honu, u ochránců zvířat je hrdinkou

31. prosince 2011 v 10:05 | Molly |  CELEBRITY
Vévodkyně Catherine je nyní hrdinkou ochránců zvířat.
Budoucí britská královna Catherine (29) odmítla tradice a nezúčastnila se svatoštěpánského honu v Sandringhamu s královnou Alžbětou II. a jejími příbuznými. Kate Middleton totiž nefandí myslivosti a lovu divoké zvěře a kvůli tomu porušila protokol a honu se nezúčastnila. Ochránci zvířat z ní teď dělají hrdinku.
"V tuto chvíli je Kate novou, velkou a jasně zářící hvězdou královské rodiny a palác se snaží, aby si udržela čistý profil. Aktivisté ji vyzvali, aby se honu a lovu bažantů nezúčastnila. Nikdo nechce, aby se dostala do problémů tak brzy poté, co se stala šlechtičnou a členkou královské rodiny," píše Daily Star.
Hony a lovy odmítala také princezna Diana, matka prince Williama, za něhož se Catherine provdala 29. dubna 2011.
Svatoštěpánský hon na bažanty tradičně pořádá princ Philip - manžel královny Alžběty II. - který se ho však letos neúčastnil. Ležel v nemocnici po operaci srdce.
-Molly

Karel Gott několik týdnů bojuje s infekcí hlasivek!

31. prosince 2011 v 10:04 | Molly |  CELEBRITY
Karel Gott je následkem nemoci vyčerpaný.
Konec roku přichystal pro zpěváka Karla Gotta (72) nepříjemné zkomplikování mnoha naplánovaných koncertů. Již několik týdnů jej totiž trápí infekce hlasivek, kvůli které se necítí být hlasově úplně v pořádku. Fanouškům však zatím žádné ze svých vystoupení nezrušil a ani to nemá v plánu. Léčbu však nepodceňuje, jelikož si je vědom, že by své hlasivky mohl nenávratně poškodit.
"Jde o nějaký infekt, kvůli kterému nejsem úplně ve formě. Bojoval jsem s tím už během vystoupení s José Carrerasem v Praze. Musím to prostě vyléčit," přiznal Gott deníku Aha!.
Na vině je nejspíš nedoléčená a přechozená chřipka z listopadu, která však dokázala zpěváka zbrzdit jen na pár dní. Z postele se rovnou na koncertní pódia však odhodlal nejspíš příliš brzy.
-Molly

Hlas Česko Slovenska už zná své moderátory. Víme, kdo to bude!

31. prosince 2011 v 10:03 | Molly |  CELEBRITY

K chystané pěvecké show Hlas Česko Slovenska, jejíž natáčení začne už 8. ledna, jsou kromě porotců známa už i jména moderátorů. Těmi má být už sehraná a vyzkoušená dvojice Leoš Mareš (35) a Tina (27)!
Zpěvačka Tina přijala nabídku na moderování soutěže Hlas Česko Slovenska.
Zdá se, že sestava už je kompletní. Konečně je vedle Dary Rolins (39), Michala Davida (51) a Pepy Vojtka (46) známo i jméno čtvrtého porotce a kouče připravované soutěže, rapera Rytmuse (34). Teď se k této čtyřce přidala i další dvě jména. Těmi jsou moderátorská esa Leoš Mareš a Tina, kteří spolu už dříve moderovali soutěž Česko Slovenská Superstar.
"Tina bude Hlas Česko Slovenska moderovat s Leošem Marešem. Po Superstar sice tvrdila, že jí moderování takové velké show dalo zabrat, ale už se těší," řekl deníku cas.sk zdroj z Tinina okolí. To potvrdila i její manažerka Andi Praznovská. "Ano, Tina přijala nabídku televize Markíza a bude tuto show moderovat."

Bagárová a Cristovao se prý rozešli. Dají to zase dohromady?

31. prosince 2011 v 10:00 | Molly |  CELEBRITY
Monika Bagárová (17) a Ben Cristovao (24), kteří spolu od pěvecké soutěže Česko - Slovenská Superstar tvořili jednu z nejkrásnějších dvojic českého showbyznysu, se rozešli.
Ben Cristovao a Monika Bagárová prochází těžkou krizí.
Teprve nyní vyšlo najevo, že Ben dal mladé zpěvačce kopačky už druhý prosincový týden. Tomu, že není všechno v pořádku, nasvědčovalo i to, že spolu nejen, že netrávili Vánoce, což se v případě mladičké Moniky, která je zatím jistě raději doma s rodiči než se svým milým, ještě dá pochopit, ale nebudou spolu ani na Silvestra, kterého Cristovao stráví s rodinou ve Špindlu, kde jsou už od Vánoc.
Teprve nyní vyšlo najevo, že Ben dal mladé zpěvačce kopačky už druhý prosincový týden. Tomu, že není všechno v pořádku, nasvědčovalo i to, že spolu nejen, že netrávili Vánoce, což se v případě mladičké Moniky, která je zatím jistě raději doma s rodiči než se svým milým, ještě dá pochopit, ale nebudou spolu ani na Silvestra, kterého Cristovao stráví s rodinou ve Špindlu, kde jsou už od Vánoc.Monika s Benem tvořili krásný páreček.
Že páru do cesty vstoupila vztahová krize, potvrdili týdeníku SuperSpy i lidé z Benova okolí. "Ben se to pokouší dát s Monikou zase dohromady," práskli. Uvidíme, zda se vztah ještě podaří zachránit nebo je to konečná.
-Molly

Neuvěřitelné: Herečce Dyan Cannon je 74 let, ale nevypadá ani na padesát!

31. prosince 2011 v 9:59 | Molly |  CELEBRITY
Americká herečka, režisérka, scénáristka a producentka Dyan Cannon (74) si sice ke svému vzhledu dopomohla několika plastickými zákroky, ale i přesto jí nikdo nemůže upřít, že vypadá famózně! Představa, že této štíhlé dlouhovlasé blondýnce pomalu táhne na osmdesátku, je neuvěřitelná. Cannon, jež byla za svůj život třikrát nominována na Oscara, zkrátka dokázala ošálit čas.
Dyan Cannon vypadá na 74 let fantasticky.
Cannon je známá také jako bývalá manželka herecké legendy Caryho Granta, za nějž se po několika letech bouřlivého soužití provdala. Manželství, ve kterém byl Grant o 33 let starší než Cannon, se však po třech letech rozpadlo, ale zůstala z něj dcera Jennifer. Herečka koncem října také představila knihu, kterou napsala o životě s Cary Grantem.
Cannon se nebojí obléknout se jako mladice.
Dyan, jež začínala jako modelka, byla poprvé nominována na Oscara v roce 1969 za film BOB & CAROL & TED & ALICE. V akčním dramatu Kořist si pak zahrála například s Jean-Paulem Belmondem nebo Omarem Sharifem. Úspěšná byla i komedie Pomsta růžového pantera nebo její autorský snímek Number One, za nějž byla opět nominována na Oscara. Do třetice to pak bylo za film Nebe počká, za který nakonec získala Zlatý glóbus.

Sandra Bullock

30. prosince 2011 v 19:45 | Polly |  FOTOGALERIE
Pro dnešek jsem si vybrala Snadru Bullock tedáá Slečnu Drsňák!

Polly ♥

Robbie Williams šokuje: S chlapem bych se vyspal za 60 miliónů. S Bradem zadarmo

30. prosince 2011 v 19:22 | Polly |  CELEBRITY
Každý má svou cenu, praví jedno rčení. A cena Robbieho Williamse (37) jsou dva milióny liber - asi 60 miliónů korun - pokud by si ho měl na sex zaplatit jiný muž. Britský hudebník odhaduje, že taková suma by ho přesvědčila. Kdyby ho ale sváděl Brad Pitt, klidně by mu prý "dal" zadarmo.

Robbie si povídal na chatu s manželkou Aydou Field a přáteli dvě hodiny a během toho zabředli do hovoru o gay sexu. "Mám kontroverzní otázku. Kolik by to stálo, abyste měl sex s mužem? Musí to být minimum, pod které nepůjdete, kdyby přišel nějaký muž a nabídl částku," začal debatu Robbie.
Jeho přátelé se cenili na něco kolem pěti miliónů liber, ale Robbie je přerušil a jasně uvedl: "Myslím, že já bych byl někde kolem dvou miliónů liber."
Manželka Ayda ho obvinila, že podrývá konkurenci, on však hbitě odpověděl: "Nikdy nevíš, co z toho budeš mít, zlato, mohla bys mít už na Nový rok nové auto. Nikdy nevíš, tak se modli, ať to vyjde. Jsem nejlevnější."
Robbie pak uvažoval o gay sexu dále. "Brad by to mohl usmlouvat. Dva milióny by mi musel dát Santa Klaus, ale pro Brada Pitta by to byla pozornost. Kolik bych mu musel zaplatit já?" dodal zpěvák.

Polly ♥

Víte, jak vypadá mladší sestra Britney Spears? Je možná ještě krásnější než ona, přesvědčte se

30. prosince 2011 v 19:19 | Polly |  CELEBRITY
Přestože je dvacetiletá Jamie Lynn Spears také nadanou zpěvačkou a dokonce i občasnou herečkou, její starší sestra Britney Spears je stále mnohem slavnější. Jamie se však stala velice brzy matkou, v šestnácti otěhotněla a v sedmnácti porodila ceru Maddie. Mladá Američanka tak dala přednost výchově dítěte před kariérou.
Jamie Lynn Spears
Jamie Lynn má jméno po obou svých rodičích, Jamie se jmenuje její otec a Lynn matka. Ještě před početím dcery se Jamie objevovala v komediální show All That, také hrála hlavní roli v americkém seriálu Zoye 101, kde představovala Zoey Brooks. Svůj herecký debut si však zkusila ve filmu z roku 2002 Crossroads, kde se v titulní roli objevila její sestra Britney.
Jamie Lynn Spears
Když koncem roku 2007 vyšlo najevo, že je teenagerka Jamie těhotná se svým přítelem Casey Aldridgem, bylo to šokující zjištění, jelikož se do té doby prezentovala jako velmi slušná dívka. P narození dcerky zaplatil magazín OK! milión dolarů (téměř 20 miliónů korun) za exkluzivní fotografie novopečené mladé maminky s miminkem. Jamie se s Caseym i zasnoubila, ale ještě před svatbou se rozešli.
Britney Spears

Polly ♥

Silvestr

30. prosince 2011 v 19:11 | Polly |  Naše Povídání.. :)
Tááák a další rok je za námi. Rok 2011 utekl jako voda a my nemůžeme udělat nic jiného než těšit se na rok 2012 který bude podle některých Konec Světa........Ale já takovým blbostem nevěřím,i když..

V tomto roce se stalo hodně úžasných věcí ale také hodně smutných věcí. Bohužel mezi ně patří třeba smrt Václava Havla nebo tragédie českých hokejistů... Já doufám že rok 2012 bude lepší a horších zážitků ubude :).

Tímto bych taky ráda poděkovala Molly , Té bez jména, a všem kteří nás pravidelně navštěvují nebo sem hodí nějaký ten komentář a zahlasují nám do naší ankety a taky budu ráda když budete náš blog navštěvovat i v dalším roce. :)

Jooo a ještě ... sice až zítra ale za náš blog Všechno nejlepší k svátku všem Silvestrum ! ;)
Ale teď už všem přeji krásný Silvestr !


Vaše Polly ♥

Katy Perry se pohádala s manželem Russellem, Vánoce trávili 11 tisíc kilometrů od sebe

29. prosince 2011 v 16:11 | Molly |  CELEBRITY
Manželé Katy Perry a Russell Brand se před Vánoci hodně pohádali.
Zpěvačka Katy Perry se pohádala s manželem Russellem Brandem a Vánoce se rozhodla strávit bez něj. Zatímco britský komik požadoval, aby svátky prožili v Anglii, americká zpěvačka se sbalila a s přáteli odjela na Havaj. Jako manželé přitom spolu měli trávit teprve druhé Vánoce.
"Hrozně se pohádali," tvrdí Katyina kamarádka.
"Pořád řvala: 'Na*er si. Já si budu dělat svoje věci.' Tak jsem řekl: 'Fajn. Na*er si taky,'" prozradil sám Russell Brand, jenž Vánoce trávil s rodinou v Cornwallu. Ten je od Havaje vzdálený více než 11 tisíc kilometrů.
Jenže ani taková divoká vánoční hádka nemusí znamenat konec jejich manželství. "Jsou velmi dramatičtí, takže se klidně zase k sobě mohou vrátit a být velmi spokojení," míní zdroj blízký manželskému páru.

Emma Watson a Justin Bieber měli nejvlivnější účesy roku

29. prosince 2011 v 16:09 | Molly |  CELEBRITY
Dávno nepatří k největším inspiracím a nositelům trendů v účesech manželé David (36) a Victoria Beckhamovi (37). Jejich porost hlavy totiž letos nepatřil zdaleka k nejvyhledávanějším frizúrám pro inspiraci obyčejných smrtelníků. Lidé na internetu nejvíce sledovali střih herečky Emmy Watson (21) a zpěváka Justina Biebera (17).

Sedmnáctiletý kanadský hudebník byl největší inspirací roku pro muže, zatímco Emmin krátký účes inspiroval nejvíce žen, které hledaly nápady na internetu mezi celebritami.
Justin se přitom nechal z chlapeckého sladkého účesu proměnit v mladého dospívajícího muže v únoru a vlasy poslal do aukce pro charitativní účely. Emma se mohla ostříhat až v létě, kdy definitivně ukončila veškeré smluvní závazky vůči postavě Hermiony z Harryho Pottera.
Podle listu Wall Street Journal nastolila Emma nový módní trend po devadesáti letech. "Od dvacátých let minulého století nebyl krátký střih u žen takovým trendem," tvrdí experti módní přílohy deníku
-Molly :)*

Trapas: Holohlavá Sinéad O’Connor se rozešla se čtvrtým manželem 18 dní po svatbě kvůli drogám

29. prosince 2011 v 10:55 | Polly |  CELEBRITY
Že je skutečně excentrickou hvězdou prokázala irská zpěvačka Sinéad O'Connor o Vánocích, během nichž se rozešla se svým čtvrtým manželem. Bylo to osmnáct dní po svatbě. Psychoterapeuta Barryho Herridge potkala na internetu a v den svých pětačtyřicátých narozenin si ho vzala v Las Vegas. Sinéad fanouškům na svém oficiálním webu napsala, že jim do života vstoupili Barryho blízcí, kteří jim lásku nepřáli.

"Už za tři hodiny po svatbě v manželství se to pokazilo chováním určitých lidí v životě mého manžela. A také to trochu pokazila divoká jízda, na kterou jsem nás vzala, abychom se poohlídli po nějaké té trávě, protože já nepiju alkohol. Můj manžel byl enormně zraněn a velmi negativně ovlivněn touto zkušeností a také postojem těch jeho blízkých vůči naší svatbě. Začalo mi být jasné, že pokud se mnou zůstane, ztratí až příliš, což by neunesl… ," zněla její slova.
"Žena chce být pro svého manžela potěšením. Takže… Milujete někoho? Dejte mu svobodu. Kvůli tomu, že jsem s manželem nebyla moc dlouho, byl zde intenzivní tlak vyvíjený na něj určitými lidmi z jeho života, aby se mnou nebyl. Byli to lidé, kteří se se mnou nikdy nepotkali, ale měli přesvědčení o mně založená na tom, co o Sinéad O'Connor četli v médiích… Je to úžasný muž. Miluji ho velmi. Je mi líto, že nejsem obyčejnější ženou. Upřímně věřím, ačkoli mě bolí to přiznat, že jsme udělali chybu, když jsme do manželství tak spěchali, z altruistických důvodů, a nebyli si vědomi nebo nebyli připraveni na důsledky, které to bude mít na manželův život a životy jeho blízkých lidí," pokračovala Sinéad.
"Rozešli jsme se přátelsky. Přeji mu, aby byl svobodný a šťastný a milovaný a podporovaný, jemu osobně přeji, aby měl své vlastní soukromí, protože je to nejdůležitější pro jeho práci, a pro děti, o které se stará jako terapeut," dodala obsáhle Sinéad na svém webu.
Ani se třetím manželem irská zpěvačka nevydržela dlouho, vzala si ho v červenci 2010, ale už letos na jaře se rozvedli.

Polly ♥

Dara exkluzivně o kšeftu s Rytmusem: Jsem šťastná, že teď budeme pořád spolu

29. prosince 2011 v 10:53 | Polly |  CELEBRITY
Již jsme informovali, že Dara Rolins (39) a Patrik "Rytmus" Vrbovský (34) se pracovně setkají v pěvecké soutěži Hlas Česko Slovenska. A popová diva je šťastná nejen kvůli tomu, že si na účet připíše další pěknou sumičku, ale také proto, že bude se svou novou láskou v příštích měsících trávit více času.
"Z faktu, že budeme oba spolu, se moc těšíme. Jsme totiž ve fázi, kdy by jsme spolu chtěli trávit každou volnou minutu. Práce a povinnosti nám to ale doposud příliš nedovolovaly," rozpovídala se o nové pracovní příležitosti Rolins.
Zpěvačka vyjádřila přesvědčení, že její účast v projektu s kontroverzním raperem po boku využila televize Nova i slovenská Markíza ve svůj prospěch. "Poté, co se prozradilo, že jsme pár, to byl pro obě televize dobrý mediální tah," říká.
Daru těší nejen skutečnost, že bude trávit čas po boku svého miláčka. Upřímnou radost má prý také z celé porotcovské sestavy. Rolins a Rytmuse doplní Michal David (51) a Pepa Vojtek (46). "Kluky znám velmi dobře a každý jeden jsou ve svém oboru jedničky a stálice. Když je člověk sám úspěšný, dokáže o to snáz a upřímněji přát úspěch všem, kteří si to zaslouží," říká Rolins.

Polly ♥

Frontman skupiny Aerosmith Steven Tyler chystá třetí svatbu

29. prosince 2011 v 10:49 | Polly |  CELEBRITY
Třikrát a dost. To si zřejmě řekl 63letý frontman kapely Aerosmith Steven Tyler, který se chystá potřetí, a prý i naposled, oženit.

Jak uvedl americký server TMZ.com, muzikant požádal o ruku svou osmatřicetiletou přítelkyni Erin Brady, s níž chodí už od roku 2006. Internetovému magazínu novinku potvrdil zdroj blízký Tylerovi.
Muzikant už byl ženatý dvakrát. Jeho manželství s Cyrindou Fox trvalo mezi lety 1978 a 1987. Vášnivý vztah tehdy zničily drogy a milostné úlety.
V roce 1988 si vzal módní návrhářku Teresu Barrick, která mu porodila dceru Chelsea (22) a syna Taje (21). Manželství skončilo rozvodem v roce 2006.

Polly ♥

Princ Trávníček dal své milence k Vánocům auto a přikázal: Teď mi za to poroď holčičku!

29. prosince 2011 v 10:46 | Polly |  CELEBRITY
Pokud příroda nebude proti, herec Pavel Trávníček (61) se v průběhu příštího roku stane znovu tatínkem. S přítelkyní Monikou Fialkovou na tom právě usilovně pracují na chalupě v Jánských Lázních v Krkonoších. Monika totiž dostala od Pavla pod stromečkem auto a tak se mu chce odvděčit. "Snažíme se, Pavel se na dítě strašně těší," řekla Super.cz Fialková.
"Dostala jsem Peugeot combi, auto, které jsem měla vyhlédnuté. Pavel chtěl, abych se o něco starala," říká mladá přítelkyně prince z Tří oříšků pro Popelku. "Vím, že kdyby pod stromeček dostal ode mě ultrazvuk, byl by nadšený, ale zatím těhotná bohužel nejsem. Pokoušíme se o děťátko od Pavlových šedesátin. Uvidíme, zda se to konečně podaří. Do prvního ledna máme volno, tak lyžujeme a věnujeme se sami sobě. Třeba tentokrát budeme mít štěstí," věří Fialková.

Polly ♥

Jacksonův Thriller je nejlepším videoklipem všech dob

28. prosince 2011 v 16:13 | Molly |  CELEBRITY
Nejlepším hudebním videoklipem všech dob byl zvolen Thriller zpěváka Michaela Jacksona, který je i po téměř třiceti letech nadčasový. V době svého vzniku byl naprostým zjevem připomínajícím spíš krátký film s úžasnými triky. Jackson se v něm proměňuje ve vlkodlaka i zombie.

Tragicky zesnulý zpěvák jen velmi těsně porazil videoklip k písni Telephone zpěvačky Lady GaGa (25). Thriller natočil v roce 1983 režisér John Landis, autor filmu Americký vlkodlak v Londýně. Klip má čtrnáct minut a byl nejdražším ve své době - tehdy stál půl milionu dolarů.
Tady je seznam deseti nejlepších videoklipů všech dob podle čtenářů magazínu Music Radar:
1. Michael Jackson - Thriller
2. Lady Gaga featuring Beyonce - Telephone
3. Queen - Bohemian Rhapsody
4. Johnny Cash - Hurt
5. Peter Gabriel - Sledgehammer
6. Aphex Twin - Windowlicker
7. The Prodigy - Smack My Bitch Up
8. Beastie Boys - Sabotage
9. Foo Fighters - Everlong
10. Nirvana - Heart Shaped Box


Včera nás navštívilo 132 lidí ♥

28. prosince 2011 v 11:52 | Molly |  Naše Povídání.. :)
Ahojtéé.. :) Jakpak jste se vyspali? Asi před 3 minutama jsem tady přišla a podívala jsem se kolik lidí nás navštívilo.. Je to neuvěřitelné číslo 132.. ♥ Už jsme tady měli číslo 113 a 109 ale 132? Jste opravdu skvělí.. ani si vás nezasloužíme.. obdivuji vás,že máte takovou trpělivost tady číst ty naše články a kecy.. A proto jsem se rozhodla,že udělám takovou malou Bleskovku číslo 3.. :) Hned to bude..! A když tady tak píšu tak prosím aby jste se přidaly tady
Děkuju.. :)
Molly :))♥

VŠICHNI CO MAJÍ FACEBOOK

27. prosince 2011 v 20:05 | Molly |  Co nového na blogu?
POVINNĚ LIKNOU TUHLE STRÁNKU.. PROSÍM,PROSÍM.. ALESPOŇ NĚKDO BY S MOHL NAJÍT.!

Módní policie Č.42

27. prosince 2011 v 19:16 | Molly |  Módní Policie
Pro dnešní módní policii jsem si vybrala skvělou herečku Evu Longorii Parker.. Začínáme.. :)
Šaty --------> Jsou napsrosto dokonalé.. Jsou tak zvláštní a přitom tak krásné a půvabné.. nemůžu dát ani o bodík méně..! Eva má skvělý vkus(co se týče oblékání). Dala bych 10 bobů,ale tolik jich bohužel nemůžu dát.. Tak tedy.. 5/5
Účes ---------> Tenhle účes mi připadá trošku staromódní k těmto šatům.. Vůbec mi to k sobě nepasuje. Proto dávám o bodík méně.. 4/5
Doplňky ---------> Mohlo být klidně nějaké psaníčko,ale vůbec mi to nevadí.. Eva má krásný náramek.. A mohla by mát i náhrdelník.. Boty vapadají velice elegantně.. 5/5

Podtrženo,sečneno Eva si vedla velice,velice skvěle..!

Molly :)