Leden 2012

Vstala Amy Winehouse z mrtvých? Návrhář Jean Paul Gaultier vytvořil její dokonalé dvojnice

28. ledna 2012 v 13:03 | Molly |  CELEBRITY
Módní návrhář Jean Paul Gaultier (59) se nebojí šokovat. Velmi netradičně tentokrát pojal představení kolekce na jaro a léto 2012. Modelky totiž oblékl a namaskoval ve stylu Amy Winehouse (✝27). Některé byly od mrtvé zpěvačky k nerozeznání.
Modelky byly vybaveny i pro Amy typickou cigaretou.
Amy se proslavila nejen nezapomenutelným hlasem a drogovými a alkoholovými úlety, byla považována i za módní ikonu s naprosto svébytným stylem. Gaultier vysvětlil, že jí touto přehlídkou chtěl vzdát hold.

Některé modelky byly od Amy k nerozeznání.
S tím ale nesouhlasí zpěvaččin otec, kterého návrhář doslova rozzuřil. Mitch Winehouse Gaultiera obvinil, že se snaží ze smrti jeho dcery vytěžit peníze.
Všechny manekýny měly nad rtem Amino charakteristické znaménko.
"Rodina byla zklamána, když viděla tyto fotky. Byla v naprostém šoku," prohlásil bývalý řidič taxíku Mitch. "Stále cítíme zármutek kvůli její ztrátě a prožili jsme těžký týden, protože to bylo právě šest měsíců od Aminy smrti," dodal. Zpěvačka zemřela 23. července ve svém londýnském domě.

-Molly :))

Ten má teda ránu! Dan Hůlka se popral v hospodě. Vyrazili mu přední zub

25. ledna 2012 v 16:46 | Polly |  CELEBRITY
Zpěvák Daniel Hůlka (43) přišel o přední zub. "Popral jsem se v hospodě v Jevanech. Opilý Slovák se navážel do mojí sousedky a začal kopat do jejího psa. Tak jsem na něj spustil. V tu chvíli už jsem cítil jen pěst," svěřil Super.cz Hůlka. "Ale když jsme skončili, ležel na zemi on," dodal.
S úsměvem chudším o jedničku vlevo nahoře se Hůlka objevil na obědě protagonistů muzikálu Bídníci. Kolegové si z něj trochu tropili švandu, on to ale nesl hrdinně s tím, že se nemá za co stydět, když bránil slabší. "Policie nezasahovala," upřesnil.
"Dokonce jsem ten zub potom našel, ale to už k ničemu není. U běžného zubaře mi řekli, že se s tím nic nedá dělat, tak jsem se objednal ke specialistovi. Ve čtvrtek už bych měl být v pořádku," svěřil. "To ale nemusíš spěchat, jako Javert v Bídnících bys vypadal dobře i bez zubu," smáli se producent František Janeček s režisérem Petrem Novotným.

Polly ♥

Co je to za fešáka? Manžel hvězdy Cest domů Pavly Vitázkové!

25. ledna 2012 v 16:43 | Polly |  CELEBRITY
Manžel hvězdy první série seriálu Cesty domů Pavly Vitázkové je konečně aspoň trochu známý jinde než v brněnských divadelních kruzích. I když Dušan Vitázek hrál Ježíše v Jesus Christ Superstar nebo Che Guevaru v Evitě, široká veřejnost o něm mnoho nevěděla. Zatímco jeho žena byla královnou párty televize Prima, on hrál svá představení.
"Nebyla příležitost. Není to o tom, že bych s Pavlou nechtěl chodit na akce. V době, kdy přesídlila do Prahy, jsem měl hodně práce v divadle," vysvětloval Super.cz Dušan Vitázek, jehož si všimla muzikálová porota hereckých cen Thálie a byl spolu s Tomášem Töpferem nominován jako nejlepší operetní a muzikálový herec díky svému ztvárnění titulní dvojrole v muzikálu Jekyll a Hyde.
Sám si občas také jako rozpolcená osobnost Jekylla a Hydea připadá. "Doma se chovám jinak než ve společnosti. Jsem takový malý asociál, spíš introvert. Extrovertem jsem mezi malou skupinou známých," usmíval se. "Ale asi to tak má každý,"řekl Super.cz.
To, že je jeho žena slavnější než on, naštěstí nevnímal negativně. "Je to bezva, když se jí daří, když má práci. Těší mě to," uvedl. I to, že se Pavla rozhodla stát z blondýny brunetkou, přijal kladně. "Mně se líbí pořád. Ale byla to příjemná změna," míní.
Momentálně si manželé užívají sami sebe. "Zrovna po dlouhých letech nic nezkouším, dostal jsem volno a připadám si jako na chalupě nebo na dovolené. Když jsme spolu doma s Pavlínkou, máme na sebe čas, můžeme spolu sedět u televize nebo jdeme na procházku se psem, když sněží," zasnil se.
Do televize se Dušan Vitázek nikdy moc nehnal. "Když někdo zavolá, na casting přijdu, ale nevyhledávám to. Mám opravdu hodně práce v divadle," uzavřel herec, na něhož tak budou muset jeho příznivci zase zajít jen do divadla.


Polly ♥

Smutná zpráva: Marfušku z Mrazíka odvezla z divadla záchranka. Takhle teď vypadá

25. ledna 2012 v 16:38 | Polly |  CELEBRITY
Ruská herečka Inna Čurikova (68), kterou v Česku známe jako představitelku role rozmazlené Marfušky z legendární pohádky Mrazík, je na svůj věk velmi aktivní a vitální dáma.
Provází ji ale pořádná smůla: poté, co si loni v červnu na moskevském letišti Šeremetjevo zlomila ruku, stal se ji ve středu další závažný úraz.
Inna při příchodu do divadla Lenkom, kde hraje, uklouzla na náledí a musela pro ni přijet záchranka. Rentgenové vyšetření v moskevské nemocnici ukázalo, že si hvězda zlomila obě ruce.
Nyní ji čeká operace a v představeních ji bude muset zastoupit jiná herečka. Ironií osudu je, že v obou případech Inna spěchala na tutéž hru Tout payé, aneb vše je zaplaceno.
Marfuška :)
Marfuška :)


Polly ♥

One Direction ♥

20. ledna 2012 v 17:37 | Molly |  FOTOGALERIE
Molly ♥

I Want - One Direction

20. ledna 2012 v 17:25 | Molly |  VIDEOGALERIE
Ti kluci jsou skvělí..♥ Nejkásnější písnička.. ♥

Paris Hilton

20. ledna 2012 v 17:10 | Polly |  FOTOGALERIE
Jako další kousek do fotogalerie jsem si vybrala dědičku hotelového impéria Paris Hilton :) .

Polly ♥

Slečna SG

20. ledna 2012 v 16:54 | Molly |  FOTOGALERIE
Dnes k nám do fotogalerie zavítala slešna Selena Gomez..! :)

VÍME PRVNÍ: Nejkrásnější herečka z Ulice Zuzana Vejvodová dnes v noci porodila syna Jonáše

20. ledna 2012 v 16:50 | Polly |  CELEBRITY
Herečka Zuzana Vejvodová (31), kterou diváci znají především jako Libušku z nekonečného seriálu Ulice, dnes v noci porodila v pražské porodnici syna Jonáše Nečase. Chlapeček měří 52 centimetrů a váží 3, 66 kilogramu.
"Miminko jsme si velice s přítelem přáli, je plánované," řekla Zuzana v průběhu těhotenství.
Malý Jonášek se narodil krátce po 02:15 hodin dnes v noci. On i šťastná maminka Vejvodová jsou v pořádku. Otcem miminka je Zuzanin životní partner Pavel Nečas, se kterým žije už devět let. Svatba ovšem zatím na pořadu dne není. Uvidíme, zda po narození společného potomka změní názor.

Polly ♥ Gratulujeme jménem celého blogu CelebrityWorld ♥ !

Co je to za hanbářku? Topmodelka Erin Wasson to vážně přepískla, na Zlaté glóby přišla skoro nahá

20. ledna 2012 v 16:46 | Polly |  CELEBRITY
Pořádnou odvahou a notnou dávkou exhibicionismu je jistě obdařena americká topmodelka Erin Wasson (29), která si na slavnostní předávání Zlatých glóbů oblékla cosi, v čem připomínala Chytrou horákyni, byla totiž oblečená - neoblečená. Přestože na sobě měla šaty, byly tak rozpárané a průsvitné, že odhalily bezmála vše z jejího extrémně štíhlého těla.

Říká se, že Zlaté glóby jsou předzvěstí Oscarů a přestože se jedná o podobně významnou událost, model Erin Wasson jako slavnostní rozhodně nepůsobil. Vedle hereček a ostatních slavných dam v honosných elegantních róbách působila, jako když měla původně namířeno do nočního podniku.
Wasson patří v poslední době mezi nejžádanější modelky. Objevila se na obálkách mnoha časopisů jako Vogue, Numeno, Esquire, Allure či Elle a v roce 2011 i v kalendáři Pirelli. Pravidelně předvádí pro Armani, Cavalli, Gucci, Karla Lagerfelda a další. Za sebou má i několik úspěšných kampaní, jejichž tváří se stala, mimo jiné to byli tvůrci a značky jako Michael Kors, Rolex, Tiffany & Co., J.Crew, Levi's, H&M, Gap. Nejznámější je modelka nejspíš z kampaně pro Maybelline.
Erin Wasson
Erin Wasson


Zdá se mi to nebo ta slečna nemá vůbec žádné poprsí :DDDD .... Ale co vždyť je to jedno :)
Polly ♥

Dusno v soudní síni! Vdova Rotreklová drsně vzkázala zlomené Daře: Jdi se rekreovat!

19. ledna 2012 v 18:07 | Polly |  CELEBRITY
Pár minut poté, co proběhlo ostře sledované soudní jednání s Darou Rolins (39) rozhodující o její vině či nevině v případu zabití Jindřicha Rotrekla (†63), získal Super.cz exkluzivní vyjádření právního zástupce zpěvačky. Advokát Robert Vladyka promluvil o existenci dvou nových znaleckých posudků z oboru dopravy a zdravotnictví. Ty Daře Rolins zaručují, že do vězení nepůjde.
"Dle mého názoru ze všech znaleckých posudků vyplývá, že vina není na straně mé klientky. Pan Rotrekl nejel tak jak měl, nepohyboval se při pravé straně vozovky. Kdyby řídil motocykl tak, jak mu zákon ukládá, tak by nedošlo k nehodě. Měl by totiž na projetí minimálně dva a půl metru..." říká právní zástupce popové divy. Soud tedy nyní pouze posuzuje, jestli Rotrekl jel za ideální středovou čarou vozovky.
Velké nesrovnalosti rozkrývá ale i zdravotní posudek. "Do pitevního protokolu byla zaznamenána poranění, které se podstatně podílely na úmrtí. Okamžitě po převozu do nemocnice, tam ale tato zranění vůbec nebyla zjištěna. Znalecký posudek vznáší otázky, kdy tam tato zranění vznikla a z jakého důvodu," popisuje nesrovnalosti Vladyka. Dokument uvádí, že po převozu do nemocnice neměl pan Rotrekl zlomená žebra ani pohmožděný hrudník. Po vstupním vyšetření v nemocnici se tam tyto zranění objevily. "V nemocnici se muselo něco stát. Co, to ale pochopitelně nejsme schopni jednoznačně určit," říká Vladyka.
Podle advokáta dnes prožívala Dara Rolins psychicky vypjaté momenty. "Pro mou klientku je to velmi nepříjemná a stresující záležitost s ohledem na to, že došlo k úmrtí pana Rotrekla. Dnešní jednání jí celou věc připomnělo," říká. Daře rozhodně nepomohl moment, kdy jí vdova při odchodu ze soudní síně věnovala poznámku "Jdi se rekreovat". Chtěla tak odkázat na skutečnost, že se zpěvačka nezúčastní dalšího soudního jednání, jelikož bude s dcerou na dovolené v Indonésii.
. Její právník toto jednání komentuje slovy: "Nechci její výrok jakkoliv komentovat. Každý člověk se chová podle svého nejlepšího vědomí a svědomí."

Polly ♥

Rihanna je sexy za všech okolností, i při porušování zákazů na Havaji.

19. ledna 2012 v 18:04 | Polly |  CELEBRITY
Barbadoská kráska Rihanna (23) je momentálně trochu nevěrná svému karibskému rodišti, kam se celebrity stále více uchylují na dovolenou a ona sama si několik posledních dní užívá slunce na Havaji. Právě tam se také zpěvačka dopustila menšího prohřešku, když si cestu na pláž krátila přes skalnaté útvary, což bylo poměrně nebezpečné, a proto jinak zakázané. Paparazzi jsou však R'n'B divě stále na stopě a ani tentokrát jim nic neuniklo.
Nutno podotknout, že i při přelézání zábran byla Rihanna maximálně sexy. Na plavky si totiž oblékla růžové strečové minišaty, které nejen, že odhalovaly zpěvaččinu kůži díky zajímavým prostřihům na bocích, ale především sahaly zpěvačce jen těsně pod zadeček.
Nejúspěšnější zpěvačka současnosti si odpočinek po úspěšném světovém turné Loud zaslouží a také si jej dokáže i ve svém hektickém stylu života pořádně užít. Rihanna tak tráví celé dny na pláži nebo u bazénu, kde s cigaretkou v ruce hledí do dáli. Možná, že jí chybí nějaká ta mužská společnost, co myslíte?


Polly ♥

Z šedé myšky je kraslice! Takhle se nechala zmalovat Marta Jandová

19. ledna 2012 v 18:00 | Polly |  CELEBRITY
Začínáme tušit, proč se Marta Jandová (37) mimo jeviště téměř přestala líčit, i když jí to na půvabu zrovna nepřidává.Tolik šminek, kolik na sebe musí nechat nanášet v připravovaném muzikálu Bídníci totiž musí nějak kompenzovat a nechat pleť odpočinout. Když je totiž Marta nalíčená jako paní Thenardierová, má jich na sobě snad kilo.
Super.cz byl u kostýmové zkoušky, kde Martu nalíčila vizážistka takovou vrstvou velmi výrazných líčidel, že vypadala jako velikonoční kraslice anebo chodská truhla. "Divadelní líčení musí být hodně výrazné. Chceme, aby si pohled na zpěváky užil i divák v poslední řadě. Takže dámy rozhodně nemohou vypadat jako šedé myšky," jsou si jistí muzikáloví tvůrci.
Martu v její první komické roli, ve které kdysi excelovala třeba Petra Janů, uvidí diváci v divadle GoJa Music hall už v březnu. Roli alternuje s kolegyní a kamarádkou Monikou Absolonovou, se kterou se střídaly už v muzikálu Mona Lisa.
Marta Jandová
Marta Jandová


Polly ♥

To je šok! Podle amerického časopisu měla princezna Diana dceru. Takhle prý vypadá

19. ledna 2012 v 17:55 | Polly |  CELEBRITY
V posledních chvílích se světem šíří fotografie z titulní strany nového vydání amerického časopisu Globe, na němž je vedle princezny Diany (✝36) i její údajná dcera. Informace prý pochází z nové knihy s názvem The Disappearance of Olivia spisovatelky Nancy E. Ryan. Je dívka z obálky týdeníku opravdu dcerou tragicky zesnulé matky princů Williama (29) a Harryho (27) nebo jde jen o podvrh?
Podle dostupných informací prý dívka přišla na svět nevšedním způsobem, nebyla dcerou prince Charlese, a musela se skrývat, aby William a Harry zůstali jedinými oficiálními dědici.
Veřejnost se rozdělila na dva tábory - první připouští možnost, že princezna opravdu dceru měla, zatímco druhý informaci zásadně odmítá s tím, že fotografie dívky je jen digitálně upravený snímek samotné Diany. Co si o tom myslíte vy?


Polly ♥

Zpěvačka Mariah Carey si oddychla. Jejího manžela pustili z nemocnice

11. ledna 2012 v 18:18 | Molly |  CELEBRITY
Oblíbená zpěvačka Mariah Carey (41) může zase v klidu spát. Jejího manžela Nicka Cannona (31) totiž o víkendu propustili z nemocnice, ve které byl hospitalizován kvůli selhání ledvin. V nadcházejících dnech bude zpěvák, moderátor a rapper v jedné osobě odpočívat doma.
Mariah Carey s manželem Nickem Cannonem.
Nick byl hospitalizován 3. ledna v lyžařském středisku v Aspenu a následně byl převezen do nemocnice v Los Angeles. Tehdy nešťastná zpěvačka o jeho zdravotním stavu informovala veřejnost prostřednictvím Twitteru. "Modlete se, prosím, za Nicka. V nemocnici bojuje s lehkým selháním ledvin."

Zpěvačka s manželem Nickem Cannonem na nemocničním lůžku.
Cannon a Carey se vzali 30. dubna 2008 a mají spolu dvě krásná dvojčátka Maroccana a Monroe.
Mariah je na svá rozkošná dvojčátka náležitě hrdá.

Vyhublá Lucie Vondráčková pózuje s kudlou v ruce. Víme, proč tohle udělala

11. ledna 2012 v 18:14 | Molly |  CELEBRITY
Dnes bude mít slavnostní premiéru první český film roku 2012 Labyrint s Luckou Vondráčkovou (31) v hlavní roli. Oblíbená zpěvačka a herečka se bohužel uvedení filmu nemůže zúčastnit osobně, neboť pečuje o svého šestitýdenního synka Matyáše za oceánem.


Válka manželů vypukla naplno: Marc Anthony posílá Jennifer Lopez k psychiatrovi

11. ledna 2012 v 18:11 | Molly |  CELEBRITY
Původně to vypadalo na klidný rozvod. Přátelské vztahy stále ještě manželů Jennifer Lopez (42) a Marca Anthonyho (43) už jsou ale ty tam.
Jennifer Lopez s manželem Markem Anthonym, s nímž se nyní rozvádí.
Příčinou je zřejmě mladičký přítel slavné zpěvačky, na nějž její bývalý neuvěřitelně žárlí. Došlo to tak daleko, že Marc dokonce posílá Jennifer za psychiatrem.
"Skutečnou příčinou Marcova hněvu je Jennifeřin vztah s tanečníkem Casperem Smartem. Jennifer to s ním myslí velmi vážně a Marc kvůli tomu extrémně žárlí," prozradil zdroj serveru RadarOnline.
"Marc své ženě řekl, že by měla jít k psychiatrovi, aby jí pomohl s tím, že vždy musí mít v životě nějakého muže," vysvětlil a dodal, že zpěvačka začala vášnivý vztah s Anthonym, hned jakmile se rozešla s Benem Affleckem.
Partnerku si ale našel už i Anthony. Chodí s půvabnou venezuelskou modelkou Shannon de Lima (43).Manželé se podle médií také hádají o to, kdo bude mít v péči o jejich dkvojčáta.

Herečku Hanu Maciuchovou pronásleduje šílenec, který tvrdí, že je její syn

10. ledna 2012 v 18:05 | Polly |  CELEBRITY
Herečka Hana Maciuchová (66) musí v těchto dnech řešit nepříjemnou situaci. Na sociální síti se totiž objevil muž, který se prohlašuje za jejího syna. Herečka přitom vlastní děti nikdy neměla a ani žádné neadoptovala.
Hana Maciuchová žila dvacet let ve spokojeném partnerství s hercem Jiřím Adamírou (✝67), děti ale nikdy neměli. Přesný opak tvrdí muž, který si říká Milan Maciuch a prezentuje se jako její syn. "Paní hana maciuchová je moje máma. Máte asy milné informace mama hana maciuchová byla za jiřího adamíru provdaná mě si adoptovali," napsal s chybami Milan deníku Blesk.
Muž dále prohlašuje, že stejně jako oblíbená herečka vystudoval DAMU. Na Haniny fanouškovské stránky ale píše nesmyslné vzkazy plné hrubek, které, co se jeho vzdělání týče, mluví za vše. "Písen otobě spívám tobě kytičku dávám natebe se rát usmívám...", píše například Milan Maciuch.
Sama Maciuchová, kterou diváci budou moci od 9. ledna opět vídat v nováckém seriálu Ulice, samozřejmě vyvrací, že by narušený muž byl jejím synem. "Je to nesmysl, žádného syna nemám a nikdo takový mě nekontaktoval," uzavírá herečka a doufá, že se tak ani nestane.

Polly ♥

Rapper Snoop Dogg byl zatčen s marihuanou v autě

10. ledna 2012 v 18:02 | Polly |  CELEBRITY
V Kalifornii mohou mít u sebe malé množství marihuany k osobní spotřebě ti, kdo mají předpis od lékaře. Má ho také rapper Snoop Dogg (40). Jenže takový předpis mu je ve státě Texas k ničemu, tam totiž platí nulová tolerance pro držení konopné drogy. A hudebník navíc ani předpis u sebe neměl, když ho v Sierře Blance kontrolovala dopravní policie. Marihuanu ale v autě měl. A tak putoval rovnou za katr.
Texaská policie Snoopa odvezla na stanici a tam mu přečetla obvinění z nezákonného držení drogy, pak ho propustila. Rapper bude muset k texaskému soudu, a pokud bude uznán vinným z nedovoleného držení drog, může si odsedět až 180 dní.
Snoop Dogg nedávno tvrdil, že problematickou minulost nechává za zády a že o ní mluví akorát s dětmi, aby se nedozvídaly polopravdy od cizích.
"Mé děti vědí, kdo jsem, vysvětlil jsem jim to, věci, které jsem udělal, čas, který jsem strávil ve vězení, důvod, proč jsem tam byl, když jsem prodával drogy. Řekl jsem jim vše, takže to vědí nejdříve ode mě, než by šly na internet nebo se to doslechly od někoho jiného. Mohou si vytvořit svůj vlastní názor a říct: 'No, můj táta mi to řekl, vím, jak se táta dostal na dno, věřím mu,'" tvrdil nedávno rapper

Polly ♥

Sexbomba Mašlíková si s novým milencem pořídila rozkošné psí miminko. Máme fotky

10. ledna 2012 v 17:59 | Polly |  CELEBRITY
Přestože chodí Hanka Mašlíková (29)se svým přítelem Tomášem (33) teprve pár měsíců, už si pořídili nové dítě. Blonďatá sexy kráska ale není těhotná, ani jí dítě neporodila náhradní matka.
"Ano, je to tak, máme miminko. Naše domácnost je bohatší o jednoho člena. Pořídili jsem si štěně Louisianského leoparda. Modelka si s přítelem pro čtyřnohého mazlíčka jela ihned po příletu ze společné dovolené v Karibiku.
"Měli jsme si ho vyzvednout ještě před odjezdem na Kubu, ale neměl by se o něj kdo starat. Chtěla jsem si to užít a být s ním ze začátku stále. Proto jsme odstavení od matky přesunuli na začátek ledna," vysvětluje Mašlíková.Milovnice zvířat, která vlastní už dvě čivavy a jednoho koně intenzivně studuje plemeno Louisianského leoparda přes dva roky. Jelikož se jedná o vzácnou rasu a Hanka chtěla mít toho nejlepšího z nejlepších, tak na tento konkrétní vrh čekala přes dvanáct měsíců. Proto si modelka musela jet pro pejska až na Slovensko.
"Vím, že je to náročné plemeno, ale já jsem dobře informovaná a vím, do čeho jdu. Je to pro mě ohromná výzva," raduje se Hanka ze štěňátka. Shodou náhod po stejném pejskovi řadu let toužil i Hančin současný přítel Tomáš. Pořízení nového člena do rodiny proto s nadšením uvítal.

Polly ♥