Duben 2012

Hezounek Zac Efron přibral kvůli roli 10 kilo svalů a zkrátil vlasy. A sekne mu to!

19. dubna 2012 v 17:15 | Molly |  CELEBRITY
Zac Efron v roli Logana Thibaulta.
Fanoušci Zaca Efrona (24) se dočkali. Právě dnes do kin vstupuje jeho nejnovější film, romantické drama Talisman, v němž ztvárnil amerického vojáka Logana Thibaulta. A díky náročnému fyzickému výcviku, který musel kvůli roli podstoupit, předvádí Efron vedle skvělého výkonu také dokonale vypracované bicepsy.
Efron předvede namakanou postavu.
Logan Thibault se vrací ze své třetí mise v Iráku s jedinou věcí - fotkou neznámé Američanky, jejíž tvář ho držela při životě. Rozhodne se ji po návratu domů vyhledat, ale jednoduché to nebude mít nejen při pátrání po tajemné ženě, ale ani poté, co ji najde. Fandové silných příběhů se mají na co těšit.
Zac se svou filmovou partnerkou Taylor Schilling, která ztvárnila Beth Green.
Na svou doposud nejnáročnější roli se Zac připravoval opravdu náležitě. Aby byla co nejvěrohodnější, konzultoval ji dokonce s vojenským poradcem. Vedle toho absolvoval několikaměsíční fyzický výcvik, který se spolu se speciální dietou na Efronově postavě promítl deseti kilogramy svalů navíc. To ale není jediná změna, kterou idol mladých Američanek podstoupil. Kromě namakaného těla předvede i zbrusu nový krátký sestřih.
Herečka Taylor Schilling je velmi krásná.
"Na začátku jsem si nebyl jistý, jestli to zvládnu. Ale čím víc jsem o tom přemýšlel, tím víc jsem si uvědomoval, že jestli budu mít někdy příležitost hrát roli tak odlišnou od těch, které jsem dosud hrál, tak je to teď," přiznal Efron, kterému ve filmu, jehož distributorem je společnost Warner Bros Pictures, sekunduje v roli ženy z fotky okouzlující Taylor Schilling.

-Molly :)

Konec šaškárny: Ben a Monika přiznali rozchod!

14. dubna 2012 v 17:35 | Molly |  CELEBRITY
Pět dlouhých měsíců dělali ze svého okolí a fanoušků pitomce, ale teď to konečně oficiálně vybalili na Facebooku. Monika Bagárová hned tak zase na snowboard nepojede.
Bohužel tím ale nikoho nedojali, protože skalní fandové (ano, lidé, kteří si kupují Benovo cédéčko, prý skutečně existují!) měli jasno dávno.
Týdeník Spy loni v prosinci upozornil na tajné kopačky, které Monika dostala krátce před Vánocemi, a detailně popsal šachy, které obě hvězdičky podstupují při předstírání vztahu, který musel, kvůli jisté sponzorské smlouvě, naoko fungovat dál.
A tak zatímco Cristovao s Bagárovou horlivě vyvraceli naše informace, Ben řádil po Praze s kamarádkami jako černá ruka, zatímco Monika se vyplakávala v Brně na rameni mamince.
A nyní, když bezmála půl roku nevznikla jediná společná fotografie dvojice, oznamují hrdličky rozchod a neodpouštějí si nejhloupější rozchodové klišé o tom, že "zůstávají přáteli", což je naprostý nesmysl, paparazzi Spye si několikrát počkali na Bagárovou a monitorovali její pražské pobyty a po nějakém kontaktu s Benem, který ji loni v létě připravil o panenství, ani vidu, ani slechu.
Aby taky jo. Podle našich informací už se totiž druhý měsíc ometá okolo Bena jistá studentka z Prahy, zatímco Monika je prý smířená, ale stále zamilovaná.
Tak co, kluci, najde se převozník, který jí pomůže zapomenout na šlachovitého černouška a zlomené srdce?

Konečně! Brad Pitt a Angelina Jolie se zasnoubili

14. dubna 2012 v 17:34 | Polly |  CELEBRITY
Brad Pitt (48) a Angelina Jolie (36) se po osmiletém vztahu konečně zasnoubili a plánují svatbu. Slavný pár zatím mlčí, zasnoubení prozradil známý klenotník, který pro Angelinu navrhl zásnubní prsten. "Ano, mohu potvrdit, že Robert Procop skutečně navrhl, ve spolupráci s Bradem Pittem, zásnubní prsten pro Angelinu Jolie," prozradil klenotníkův mluvčí.

"Brad měl ohledně prstenu konkrétní vizi, kterou během naší, téměř roční, spolupráce uskutečňoval. Chtěl, aby byl každý aspekt prstenu perfektní, takže jsem hledal diamant v nejlepší kvalitě. Ten jsem nařezal přesně na takovou velikost, aby seděl na Angelininu ruku," upřesnil klenotník Procop.
Zprávu už potvrdil i mluvčí Brada Pitta. "Ano je to tak. Je to slib do budoucna a jejich děti se velmi radují. V tuto chvíli ještě není stanoveno datum," řekla dnes agentuře Reuters Pittova mluvčí Cynthia Pettová-Danteová.
Brad a Angelina mají šest dětí. Spolu mají Shiloh Nouvel (5) a dvojčata Vivienne Marcheline a Knoxe Leona (3). Paxe (8), Maddoxe (10) a Zaharu (7), adoptovali.

Polly ♥

Angelina Jolie by mohla přijít o adoptovaného syna

14. dubna 2012 v 17:32 | Molly |  CELEBRITY
Supermatka Angelina Jolie je poslední týdny ve stresu z toho, že by mohla přijít o svého adoptovaného syna Paxe. Ozvala se jeho biologická matka a svého syna chce získat od hollywoodské herečky zpátky.


Supermatka Tereza se vzhledem bohyně Angelina Jolie má problém. Hrozí, že by úřady mohly vrátit jejího adoptovaného syna Paxe zpět jeho biologické matce.

Dnes osmiletého Paxe adoptovala herečka v roce 2007 z vietnamského sirotčince, kam ho odložila jeho matka s tím, že po pár letech by se s ním ráda shledala.

V té době byla těžce závislá na heroinu a počítala s tím, že sirotčinec se o syna postará, než se ze závislosti dostane.

Pham Thu Dong bohužel zjistila, že jejího syna adoptovala Angelina Jolie a pravděpodobně už se s ním nikdy nesetká.

Začala konat ve věci právní kroky a Angelina podle amerického bulváru začala šílet, že o Paxe přijde, a zdrhla s celou rodinu z USA.

To je ale jenom zbožné přání těch, co se snaží Angelinu vykreslit jako hysterickou paranoidní pološílenou anorektičku.


Angelina ve skutečnosti plánuje, že by se Pax se svou matkou v budoucnu setkal, a vzhledem k tomu, že jej adoptovala naprosto legálně, neexistuje způsob, jak by ho jeho biologická matka získala zpět.
Navíc, vzhledem k tomu, že Angelina má tolik peněz, že by si mohla koupit celý Vietnam, těžko se najde příčetný úředník, který by svěřil dítě opečovávané v luxusu zpět do náruče drogově závislé matky bez prostředků.

To je nádhera: Představitelka doktory Lisy Cuddyové ze seriálu Dr. House se svlékla donaha

14. dubna 2012 v 17:28 | Polly |  CELEBRITY
Americká herečka Lisa Edelstein (45), která je známá především z amerického seriálu Dr. House jako doktorka Lisa Cuddyová, pózovala nahá pro organizaci PETA, která se zabývá ochranou zvířat a jejich práv ve světě.
Lisa, která je vegetariánkou od svých patnácti let, prý už dlouhou dobu toužila po tom, stát se tváří podobné kampaně. A nutno podotknout, že na vzniklé fotografii jí to v rouše Evině velmi sluší.
"Nikdy jsem nebyla velkým jedlíkem masa, byla jsem vybíravá. Jednou jsem měla sen, že jím kuře. Ale v tom snu jsem si uvědomila, že vlastně jím malinké lidské nohy a ruce," prozradila herečka, která se rozhodla pro organizaci pózovat také proto, aby informovala veřejnost o tom, jaký vliv na životní prostředí může konzumace masa mít.

Polly ♥

Víme první: Lucie Vondráčková se synem Matyášem a manželem Plekancem jsou v Praze. Máme foto!

14. dubna 2012 v 17:25 | Molly |  CELEBRITY
Lucie Vondráčková (32) s čtyřměsíčním synem Matyášem a manželem, hokejistou Tomášem Plekancem (29) jsou v Praze. Na ruzyňském letišti přistáli dnes krátce před desátou hodinou dopoledne. Nechtěli být nikým rušeni a letiště plánovali opustit v utajení.
Lucie Vondráčková přiletěla i se synem a manželem ráno do Prahy.
Z letadla se přesunuli rovnou do VIP salónku, kde čekali na kufry. A že jich bylo! Hokejová výstroj Plekance i celý šatník páru.
První kroky půvabné herečky a zpěvačky zřejmě povedou k jejím rodičům. Ti doposud viděli vnoučka Matyáše jen přes skype a tak se těší, jak si ho poprvé pochovají. Pak už se musí Lucie připravovat na večer.

Kufry hvězdného páru. A že jich bylo.
Vondráčková se s manželem zúčastní slavnostního udílení cen TýTý, kde je opět Lucie nominována v kategorii zpěvačka. Loni zvítězila a porazila i Lucii Bílou. Cenu za ni přebírali rodiče, Lucie byla v Kanadě.

Takhle ji neznáte! Beyoncé zveřejnila snímky ze svého soukromého života

8. dubna 2012 v 18:24 | Molly |  CELEBRITY
Oblíbená zpěvačka Beyoncé (30) je známá tím, že si ráda a pečlivě střeží své soukromí. Teď se ale rozhodla jeho část, k příležitosti spuštění nových webových stránek, poodhalit. Podívejte se do naší fotogalerie, a nahlédněte do utajovaného světa slavné pěvecké divy.
Většina fotografií pochází z dovolených.
"Světe, to je B (Beyoncé, pozn. redakce)! Jsem nadšená, že vás můžu pozvat na mé nové stránky, na kterých jsme tvrdě pracovali, a které jsou pro vás konečně připraveny," napsala slavná zpěvačka.
Bývalá členka skupiny Destiny´s Child je půvabná i bez líčidel.
Fotografie, kterých je na webu požehnaně, ukazují Beyoncé v mnoha rolích - jako manželku, matku, sestru nebo umělkyni. Na mnohých snímcích je zpěvačka zachycena na dovolené, s přáteli nebo se svou rodinou a manželem Jay-Z.

Se zpěvačkou nuda rozhodně nehrozí.
Se zpěvačkou nuda rozhodně nehrozí.
Beyoncé jako písečná mořská panna.
Beyoncé jako písečná mořská panna.
Jay-Z je šťastným mužem. Jeho vyvolená je opravdu krásná.
Jay-Z je šťastným mužem. Jeho vyvolená je opravdu krásná.
Beyoncé si chvíle volna umí užívat.
Beyoncé si chvíle volna umí užívat.
Zpěvačka s manželem Jay-Z.
Zpěvačka s manželem Jay-Z.
Beyoncé na dovolené s přáteli.
Beyoncé na dovolené s přáteli.
Je zřejmé, proč je Beyoncé jednou z nekrásnějších zpěvaček současnosti.
Je zřejmé, proč je Beyoncé jednou z nekrásnějších zpěvaček současnosti.
Beyonce miluje pózování před fotoaparátem.
Beyonce miluje pózování před fotoaparátem.

Katy Perry je špatně z toho, jak je strašně slavná

6. dubna 2012 v 18:21 | Molly |  CELEBRITY
Chudinka zpěvačka Katy Perry si v novém rozhovoru pro americký Teen Vogue postěžovala, že už ji fakt nebaví být slavná a snášet útrapy celebrití megahvězdy. Asi jí založíme charitu.
Fanoušci Katy Perry by se měli stydět za to, že slavnou zpěvačku tak moc otravují svojí přízní.
Ona je z toho podle svých slov už hodně unavená. Chápeme, že je to řehole, potkávat denně na ulici desítky lidí, co by umřeli pro její podpis, a zadarmo dostávat drahé róby těch nejluxusnějších značek.
Život v záplavě diamantů je otrava. "Už jsem unavená ze své slávy! Nejsem ale unavená z procesu tvorby. Sláva je ale nechutná tím, co způsobuje. Je jako divoké zvíře. Může vás milovat, ale v okamžiku na vás může zaútočit!"
Ano, Katy jakožto popový prefabrikát bez zjevné schopnosti zpívat obstojně naživo jistě celé dny sedí a tvoří nové a nové songy, které vůbec nejsou dílem desítek nejlepších producentů na světě.
Ale pozor, Katy navzdory své nekonečné slávě zůstává úplně normální dívkou odvedle.
"Chci zůstat stejně dostupnou a normální, jak to jen půjde. Když se potkám s fanoušky a oni radostí pláčou, říkám jim: uklidněte se, není proč brečet, já jsem normální člověk, nejsem zázračná víla, co vám splní tři přání."
Běžnější a obyčejnější dívku aby pohledal.

Rihanna připravuje pánský parfém. A bude ho sama nosit

6. dubna 2012 v 17:44 | Molly |  CELEBRITY
Zpěvačka Rihanna (24) se netají tím, že má silně vyvinutý mužský pól své osobnosti. Také proto jí připadá, že je na světě pořádných chlapů veliký nedostatek. Doslova mluví o období sucha. Teď navíc prozradila, že po prvních dvou dámských parfémech Reb'l Fleur a Rebelle chystá pánskou voňavku. A bude ji sama nosit.
Rihanna
"Teď pracuju na módní kolekci a mám dva parfémy na trhu plus pracuju na pánské vůni. Ale bude to unisexová vůně, protože já moc ráda nosím pánské parfémy. Víte, jak člověk rád voní celý den jako jeho přítel, ne?" svěřila se Rihanna.
Zpěvačka poslední dobou hodně mluví o nahotě, o svém těle a o mindrácích. Má je jako každá jiná žena. Ona považuje za svou slabinu nohy. Ráda by měla štíhlé dlouhé končetiny, ale příroda jí nadělila širší stehna.
"Mám mindrák ze svých nohou. Každý chce mít štíhlé a pevné nohy, já jsem stejná. Takže posiluju nohy, ale nechci mít příliš silná stehna, takže taky hodně běhám. Nemyslím si, že je někdo na sto procent spokojený se svým tělem. Ale člověk si zvykne na fakt, že je to jeho tělo a že je takové, jaké je," tvrdí Rihanna.

Cher Lloyd

6. dubna 2012 v 17:35 | Molly |  FOTOGALERIE
Cher můžete znát z Britského X-Factoru.. Cher je moc krásná.. :)) I její písničky jsou dokonalé.. :) Proto jsem jí chtěla dát do naší FOTOGALERIE.. :) Možná že sem dám pár jejich písní.. :))

Lucie Vondráčková ukázala nádherného čtyřměsíčního syna: Ten je ale rozkošný!

6. dubna 2012 v 17:27 | Molly |  CELEBRITY
Zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková (32) nafotila nádherné fotografie se svým čtyřměsíčním synem Matyášem, kterého manželovi, hokejistovi Tomášovi Plekancovi (29), porodila loni v prosinci. Žijí společně v kanadském Montrealu, kde snímky také vznikaly.
Lucie Vondráčková se synem Matyášem.
Lucii se synem nafotila pro nové číslo magazínu OK! známá fotografka Vendula Fantová. Malý Matyáš si focení užíval. Celou dobu se smál na celé kolo a bylo vidět, že je to společenský chlapeček.

Lucie Vondráčková se synem na titulu společenského měsíčníku.
"Matyáš je hrozně hodný chlapeček. Mateřství si užívám naplno, nemám nikoho na pomoc, žádnou chůvu ani nechci," řekla OK! magazine Vondráčková, která se malému Matyášovi již brzy chystá ukázat Prahu.
"Na konci dubna letíme domů. Tomášovi končí sezóna a rodiče se už na malého těší. Zatím ho znají jen přes skype a z fotek," dodala Vondráčková.
-Molly :))

One Dream, One Band.. ONE DIRECTION.. :)♥

5. dubna 2012 v 19:48 | Molly |  FOTOGALERIE
Protože to jsou ti nejkrásnější a nejdokonalejší klucí.. :)♥Já tyhle kluky prostě miluju.. :)♥ Myslete si o mě co chcete,ale já se nezměním.. :))

-S láskou Molly :DD♥

Selena Gomez a Vanessa Hudgens předvedly odlišné figury v bikinách. Jedna macatější, druhá tyčka

5. dubna 2012 v 11:59 | Molly |  CELEBRITY
Tyto dvě krásky v podání Seleny Gomez (19) a Vanessy Hudgens (23) zastupují novou generaci hereček, které mají před sebou, ale už i za sebou zářivou kariéru. Obě krásky nyní společně natáčejí film Spring Breakers, kde budou v mnoha scénách pouze v bikinách. Přítelkyně Justina Biebera (18) Selena má stále drobnou postavičku připomínající spíš malou holčičku, to Vanessa je naopak obdařena plnějšími tvary.

Selena v modrých plavkách a Vanessa v zelených si užívají natáčení nového filmu na pláži.
Třetí do počtu mladých hereček je Ashley Benson (22), která má možná nejženštější postavu z celé trojice. Je štíhlá, ale pyšní se ženskými tvary v oblasti dekoltu i boků. Všechny slečny nyní natáčí na Floridě a jejich hereckým kolegou je také James Franco (33), který představuje rapera, jenž se až zarážejícím způsobem podobá exmanželovi Britney Spears Kevinu Federlinovi, který se však během posledních let stihl pořádně vypást a jeho dřívější sexy vysportované tělo je zdá se nenávratně pryč.

Selena Gomez je hodně štíhlá.
Selena Gomez je hodně štíhlá.

Vanessa Hudgens a její kypřejší postava.
Vanessa Hudgens a její kypřejší postava.

Trojici sexy hereček uzavírá Ashley Benson.
Trojici sexy hereček uzavírá Ashley Benson.

James Franco bude ve filmu jako správný raper obklopen kyprými tanečnicemi.
James Franco bude ve filmu jako správný raper obklopen kyprými tanečnicemi.

Holky si evidentně padly do noty.
Holky si evidentně padly do noty.

Bré ránko :) / Jessie J - Domino

1. dubna 2012 v 11:03 | Molly |  Naše Povídání.. :)
Dobré ránko.. :) Jak jste se vyspali..? Já docela dobře :) Jinak včera nás navštívilo krásných 179 lidí.. :OO To je teda slušný..! :) Tak jdeme na nějaké články.. :)
-Jessie J - DOMINO / Pro lepší náladu.. :)
Molly :))