Květen 2012

Harry Styles

30. května 2012 v 18:45 | Polly |  FOTOGALERIE
Tak tenhle kluk mě naprosto okouzlil ... Je úžasnej ... nádherně zpívá .. a ještě k tomu je krásnej ♥

Polly ♥

One Direction - More Than This

30. května 2012 v 18:22 | Polly |  VIDEOGALERIE
Už jsem tady strašně dlouho nic nepřidala ... poslední dobou jsem strašně závislá na 1D.. ♥ Písnička která po přečtení mého úvodu je naprosto dokonalá .... Doufám že se vám bude líbit .. A teké bych tímto chtěla poděkovat Molly za to , že mě přesvědčila k fandění klukům z 1D .... Děkuju ♥ Bez jejich písniček bych byla na dně :DDDD ♥


Polly ♥

Módní Policie Č.48

20. května 2012 v 14:05 | Molly |  Módní Policie
A jako další jsem si vybrala DOKONALOU CHER Lloyd ♥

MIKINA --> Tak tohle je naproto dokonalé.. ! 6/5.. :)
KALHOTY ---> Ta barva se mi moc nelíbí,ale tak konbinace s mikinou je velice dobrá.. Ale i tak 4/5
DOPLŇKY ---> Ten šátek ve vlasech je pecka..! Účes také.. :) Kabelka není vůbec špatná.. :) a boty jsou fajné :) 5/5

Myslím si,že si Cher vedla docela dobře..! :) A koho si dáme dál..? Nechte se překvapit.. :) Molly

Takhle se chová dáma? Miley Cyrus plivala z balkónu svého hotelového pokoje

20. května 2012 v 14:01 | Molly |  CELEBRITY
Zpěvačka a herečka Miley Cyrus (19), známá ze seriálu Hannah Montana se na veřejnosti prezentuje jako slušná dívka znalá dobrého vychování. Jak to ale vypadá, i taková květinka, jakou se mladá hvězda zdá být, se v soukromí chová úplně jinak.
Miley Cyrus plive z balkónu svého hotelového apartmá.
Miley, která si nebyla vědoma toho, že je ostřížím zrakem sledována objektivy fotoaparátů, trávila odpoledne na balkónu svého hotelového pokoje v Miami. Kromě toho, že byla zvěčněna ve chvíli, kdy se fotila společně se svým psím miláčkem, se fotografům podařilo pořídit snímky, na kterých slavná dívka plive z terasy dolů. Doufejme, že nikdo nestál dole a neschytal nepříjemnou spršku...
Na veřejnosti je za dámu, v soukromí jde etiketa stranou.
Cyrus v poslední době velmi dbá o svou postavu. Dodržuje zdravou životosprávu a několikrát týdně cvičí. Některá média už dokonce spekulují o tom, zda herečka netrpí poruchou příjmu potravy, protože úbytek její váhy je vskutku vysoký.

Miley v poslední době drasticky zhubla.
Molly :)

Módní Policie Č.47

8. května 2012 v 14:45 | Molly |  Módní Policie
Po dlooouhé době udělám MP/Módní Policii.. :) A koho,že jsem si to vybrala..? :) Pro dnešek to bude Lucka Vondráčková.. :)) Tak pojďmě na too :D
TRYČKO : Poslední dobou hóódně ujíždím na proužcích.. :D Takže Lucka má u mě vééliké +..! 5/5
KALHOTY : Černými společenskými kalhotami nikdy nic nezkazíš.. ;) 5/5
DOPLŇKY : Podle mě je to celé dobré.. ;) Ten klobouk jí moc sluší.. ;) A korále nikdy nejsou špatné.. 5/5
Lucka si vedla slušně.. :) A koho si dáme jako dalšího..? Nechte se překvapit ;)
btw. Dneska udělám MOŽNÁ ještě jednu

Favoritka Hlasu Veselovská se snad zbláznila. Na večírku jezdila mezi hosty na kole

8. května 2012 v 14:30 | Molly |  CELEBRITY
Finalisté Hlasu ve čtvrtek zavítali na Slovensko, kde je čekala autogramiáda, koncert pro fanoušky a následný večírek v industriální hale u obchodního centra na břehu Dunaje.
Anna se zamilovala do terénního kola.

Zatímco většina dívek přišla načančaná a měla ryze společenské zájmy jako konverzování s hosty, tanec a občasné pózování pro všudypřítomné fotografy, favoritka soutěže Anna Veselovská (16) dorazila v džínách, triku a kostkované košili. Navíc měla všechny společenské povinnosti lidově řečeno na háku.
Veselovská si na večírku nevšímala svých kolegů a celou dobu si raději užívala s partičkou freestylistů.
Šestnáctiletá teenagerka se na akci dala dohromady s partičkou vystupujících freestylistů na kolech a nehnula se od nich po zbytek večera ani na krok. Veselovská si nakonec od slovenských bikerů půjčila kolo a několikrát si to bezstarostně prosvištěla mezi překvapenými hosty luxusního podniku. Anička ukázala, že to s terénním kolem umí stejně dobře jako se svou kytarou.
Molly

Dvaačtyřicetiletá Jennifer Lopez ukázala v novém klipu obří tetování na zádech a v dekoltu

8. května 2012 v 14:27 | Molly |  CELEBRITY
Jennifer Lopez je v novém klipu tetovaná.
Další taneční song a sexy klip má na svém kontě Jennifer Lopez (42). Tentokrát se na něm podílelo i portorikánské duo Wisin & Yandel zpívající reggaeton. Chytlavá píseň nese název Follow The Leader. Jennifer v něm chvílemi zpívá nahá do půl těla, při čemž je vidět její tetování v oblasti zad a dekoltu, které bylo vytvořeno naštěstí pouze k účelům natáčení.
Jennifer je tetovaná naštěstí jen 'jako'.
opez má v dekoltu napsáno 'Lideres', což ve španělštině znamená 'lídři'. Obě tetování jsou vidět během zpěvaččina vstávání z postele, když vychází na terasu. Zpěvačka následně předvádí, jak je mršná během honičky po mexickém Acapulcu. V klipu, jehož režie se údajně ujal zpěvaččin pětadvacetiletý přítel Casper Smart, rovněž tančí s doprovodným duem zpěváků Wisinem a Yandelem, za nimi lze spatřit krásný výhled na město a přístav. Společně se tak můžeme těšit na další song, který má šanci stát se hitem letošního léta.
Molly

Zemřel James Blunt, šířilo se internetem

8. května 2012 v 14:22 | Molly |  CELEBRITY
Mnozí fanoušci britského muzikanta Jamese Blunta (38) byli minulý týden v šoku, když e-mailem dostali údajnou zprávu americké televize CNN, podle níž je jejich oblíbená hvězda po smrti. Brzy se naštěstí ukázalo, že je muzikant živ a zdráv, šokující informace byla jen hloupý žert.

Zprávu, která vypadá téměř přesně, jako by byla na webu CNN, zveřejnily americké stránky benklink.com. Jak adresa napovídá, vlastní je jakýsi Ben Kling z Bostonu.
Falešná zpráva oznamující údajnou smrt Jamese Blunta.
Dvacetiletý mladík o sobě píše, že studuje média, evoluční psychologii nebo marketing. Zda bylo rozšíření falešné zprávy o zpěvákově smrti součástí nějakého podivného výzkumného projektu, není jasné.
"James Blunt zemřel poté, co byl ve čtvrtek převezen do nemocnice se srdeční zástavou," stálo ve falešné zprávě, která se odkazovala na losangeleského koronera. Server Music-news.com ale záhy ujistil, že zpěvák měl maximálně tak zkažené ráno, když si na internetu přečetl o své smrti.

Krásná Zakuciová z Hlasu nemohla dýchat. Kvůli nemoci je ohrožena její účast v soutěži

6. května 2012 v 12:44 | Polly |  CELEBRITY
To je ale pech. Kristínu Zakuciovou (22) postihl těžký zánět hrtanu. Její účast v soutěži Hlas ČeskoSlovenska je v ohrožení. Lékaři jedné z nejkrásnějších zpěvaček soutěže okamžitě nasadili antibiotika a nařídili klid na lůžku, neboť zpěvačka v jednu chvíli nemohla díky nemoci ani dýchat. Se stejnou nemocí se před měsícem potýkala moderátorka show Tina (28).
Členka týmu Pepy Vojtka (46) se včera nemohla zúčastnit koncertu a autogramiády v Bratislavě. Rudovlasá kráska by měla v neděli vystoupit v dalším finálovém klání Hlasu, ale vzhledem k jejímu špatnému zdravotnímu stavu je její účast nejistá. Ve štábu pěvecké soutěže proto propukla panika.
"Nikdo neví, jak to nakonec všechno dopadne. Zatím není jisté, jestli bude Kristína vůbec schopná v televizi vystoupit. Pokud by to zvládla, její hlasový výkon bude nemocí jistě výrazně ovlivněn, což jí určitě nepřinese hlasy diváků," svěřil se nám se svými obavami člen organizačního týmu soutěže. Zpěvačka věří, že v neděli nakonec přece jen vystoupí. "Budu se snažit zpívat v rámci možností nejlépe, jak to půjde. Přinejhorším venku před halou čeká vždycky sanitka," převádí vše v legraci zpěvačka.

Noční můra? Další pár snů, Noid a Bučková, se prý rozpadl

6. května 2012 v 12:38 | Polly |  CELEBRITY
Láska jako z pohádky, když se do sebe zamilovali zpěvák Václav Noid Bárta a modelka Eliška Bučková (22), už je zřejmě minulostí. Na páteční módní přehlídce moderátor večera oznámil, že je Eliška Bučková single.
Informaci přinesl deník Blesk s tím, že ji ale ani jeden z páru zatím nepotvrdil. "Nechci to komentovat, je to moje soukromá věc," nevyvrátila ovšem rozchod Eliška. Paradoxní je, že se vše dostalo ven v klubu MichMasch, kde ještě při jeho otvíračce před čtrnácti dny milenci vrkali jako hrdličky a bujně se bavili.
O tom, co se mezi Noidem a Eliškou stalo, se dá pouze spekulovat. Ještě Velikonoce strávili společně u Eliščiny rodiny ve Strážnici, spolu také odehráli hlavní role v muzikálu Hamlet, který měl poslední představení na konci dubna.